| Dalina27 a întrebat:

Ce senzatie ai cand faci sex pentru prima data(fetele)?

2 răspunsuri:
| annonim0001 a răspuns:

E o senzatie destul de placuta.depinde cum te ia parteneru. Daca te ia usor e perfect! O sa te si doara.ca na e prima data, dar e placut! happy Ai grija in privinta sangelui...Bafta!

| Zoozik a răspuns:

Pai,pe mine m`a durut enormlaughingSimteam ca nu se mai termina odata...A fost dureros, dar am avut noroc ca prietenul meu chiar ma iubeste si am luat-o incet.Am sangerat foarte putin.Hmm,acum ca stau si ma gandesc chiar daca a durut a fost ceva special.Sunt cea mai fericita ca am ramas inca cu acel baiat, avem aproape 2 ani.