| cryssa_8542 a întrebat:

Ce si-ar dori un baiat de la o fata?

7 răspunsuri:
| ShineMe a răspuns:

Dragoste, sinceritate, compasiune, sa fie deschisa fata de el, sa nu fie materialista sa nu fie laudaroasa, cam asta, si sa arate cat de cat bine...

| dydy22 a răspuns:

Eu mi a dori de la o fata sa ma respecte si sa ma iubeasca cu adevarat restul vine pe parcurs

| lavyBandB a răspuns:

E cumva o intrebare capcanalaughingclar ca e vorba sa o faca cu ea

| ffy a răspuns:

Depinde ce relatie ar vrea sa aiba cu ea. Daca e vorba doar de distractie iti dai seama ce vrea un baiat de la o fata, dar daca vrea ceva serios in primul rand cred ca vrea sinceritate, un zambet dulce si o privire calda...restul vine de la sine

| Cretzule a răspuns:

Piz. a

| ionoion a răspuns:

Sa stie sa gateasca.

| mazarel a răspuns:

Sa fie cinstite!