| Ipkiss a întrebat:

Ce-si doreste femeia de la un barbat?
Bani?! haine?! Daca este 100% femeie, poate sa le obtina singura.winking
Ce-si doreste o femeie de la o relatie?!
Ce naiba isi doresc femeile?!
Asta-seara sunt foarte suparat pe ele, nu le inteleg. Deloc!
Sunt ...nu stiu cum sa le numesc ..sa zic. fiinte ciudate! rau! angry

12 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Femeile isi doresc barbati destepti...care stiu ce vor femeile.happy

| RAY a răspuns:

Fi calm ca nici ele nu stiu ce vor de fapt, depinde de fiecare in parte si varsta, maturitate, nu trebuie sa fii suparat ca nici barbati nu stiu ce vor sau stiu dar o dau in vrajeli cu relatii, cum sa fie fetele sincere cand barbati sunt obsedati sexuali niste porci care profita de fetele inocente cum sa nu fi materialista cand boul ala vrea doar sex pe bune? supararea nu-i buna

| RAY a răspuns:

Punete si tu in locul lor man cum e sa fi privita ca un obiect sexual, la prima iubire ai crezut ala tea tradat la a doua tot aia logic ca ajungi sa crezi ca macar sa profiti de asta material

| Ipkiss explică (pentru RAY):

Stai linsitit, n-am nimic cu ele. Sunt foarte intelegator, numai ca uneori ma calca pe nervi, cum a fost acum.
Iti spun eu o parere, femeile nu stiu ce vor.
Sa zicem ca gaseste un bad boys, un baiat care s-o trateze doar ca un obiect sexual... cum naiba de ramane in relatia aia? pentru ce? Doar pentru sex, nu? si uite... apoi o sa spuna ca o trateaza urat, ca e porc, nu-i pasa de ea si bla bla bla.
alt exemplu, gaseste un baiat care o iubeste, ii ofera flori fara nicio ocazie, ii pregateste surprize, o alinta, o rasfata... intr-un cuvant o iubeste.
Ce face femeia? Simplu... se satura de asta si pleaca. De ce face asta? in mintea ea baiatul asta o sufoca si nu-i place asta, ea vrea libertate...
La naiba. nu-i place nici asa, nici asa...happy si totusi ea doreste un suflet pereche happy...
Printul calare pe cal alb. happy

| RAY a răspuns (pentru Ipkiss):

Las ca nici barbati nu sunt sfinti pentru mine toata lumea e la fel de ipocrita indiferent de sex,mau dezamagit multi si barbati si femei,posibil daca eram fata as spune ca toti sunt porci acuma ce rost are sa spunem ca ele sunt ipocrite,poate asa suntem noi ca specie,suntem animale nu ingerasi,suntem reci,rai,lipsiti de sentimente bune,daca e sa facem un rau il facem si ne bucura asta,priveste in jurul tau man si vei vedea in ce lume traim materialista,rea,barfitoare, proasta, cretina doar pe interes, sinceritatea a apus cand a aparut specia umana pe pamant sa stii, poate animalele sunt mai sincere ca noi

| neutrino a răspuns:

Femeile isi doresc barbati adevarati, iar pentru acest lucru nu trebuie sa le catalogam "ciudate ".

| Ipkiss explică (pentru neutrino):

happy nu vreau sa fac acelasi lucru ca si tine.
Iti spun eu, femeile adevarate isi doresc barbati adevarati happy Femeile care stiu ce vor, acele 100% femei. Femeile care sunt independente si care cauta acel stil de mascul feroce. Care sa le protejeze. Care-si doresc doar iubire pura si nimic altceva.
Sunt mai multe categorii:
Femeia materialista. Care caut doar avere si atentie.
Femeia diavol. Are ca obiectiv doar inima barbatului. Cauta, gaseste, goleste sufletul si pleaca.
Femeia razbunatoare. Care nu doreste decat sa joace pe degete barbatii. Nu cauta atentie. Ofera atentie ca apoi sa se joace pana epuizeaza prada happy
De 3x femeie. Femeia care spala, gateste, duce copii la scoala, se duce la munca. ca apoi seara sa-i ofere barbatului o noapte de neuitat. E femeia care e supusa.
100% femeie. E femeia care doreste sa fie puternica. Lupta si obtine. Nu cauta ajutor ci ofera ajutor. Nu doreste un barbat supus. Vrea pe cineva care s-o contrazica, sa-i ofere provocari, care sa-i fie alaturi indiferent de situatie, vrea un barbat stapan pe sine, care s-o faca sa-si doreasca mai mult, sa ajunga amandoi la destinatie tinandu-se de mana.
Si cred ca ar mai fi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ipkiss):

Ce rahat inseamna 100% femeie? De unde ai mai scos si cretinitatea asta? Daca nu e barbat sau hermafrodit, e 100 % femeie, inca nu s-a nascut o femeie 70%.

Nu stii nimic despre femei dar te apuci sa faci generalizari si clasamente! Si mai spui si treaba cu 100% femeie de vreo sase ori, sa nu mai aiba nimeni indoieli in privinta ta. Ultimul alineat din halucinatia ta, cel cu femeile puternice, pare copiat dintr-o revista pentru adolescente de 14 ani. Revino cu picioarele pe pamant si nu mai face specia de ras.

| Ipkiss explică (pentru anonim_4396):

Ce rahat imi vorbesti asa?!?!?!?
De 3 ori am folosit "100%femeie" si nu vad unde e problema, puteam sa folosesc si la fiecare propozitie, nu-mi interzice nimeni asta!

Am libertate la exprimare, asa ca daca esti frustrat/a, poti sa-ti versi "rahatu`" pe altcineva!
N-am facut clasamente! Am spus doar niste categorii happy
Dar stii ce, nu vreau sa-mi stric ziua cu un om ca tine, asa ca te pup :*. Sa ai o zi frumoasa!winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Nu trebuie sa gandesti asa, fiecare femeie este unica in felul ei. Poate sunt momente in care nici noi, femeile nu stim cu exactitate ce dorim. Crede-ma ca barbatii dau dovada de mult mai multa imaturitate, ei sunt cei instabili. Noi ne maturizam mult mai repede.
O femeie isi doreste sa fie iubita, alintata, respectata. Are nevoie sa nu I se invadeze intimitatea.
Oricum difera de la femeie la alta femeie, nu toate sunt la fel.
Si nu suntem niste fiinte ciudate!
Pe de alta parte nici un barbat nu poate rezista fara o femeie, desi majoritatea spun ca ele sunt de neinteles. Nu noi suntem de neinteles doar ca, barbatii nu stiu de cele mai multe ori sa inteleaga starea sufleteasca a celei de langa el.
Cat priveste aspectul material, o femeie poate munci si sa aiba indepedenta financiara.

| Vanqu1sh a răspuns:

In ziua de azi o ia exact in ordinea asta :

****
BANI
BATAIE

Lipseste una, atunci incepe sa scartaie relatia! Cheers!