| LucyanB a întrebat:

Ce simpti când faci sex oral indiferent sugi sau ești supt/linsă

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Vei afla la momentul potrivit.

| StanCatalin a răspuns:

Simplu placere

| ruxybelle27 a răspuns:

!
Sexul oral poate produce diferite senzații fizice și emoționale atât pentru persoana care oferă plăcerea orală, cât și pentru cea care o primește.

Persoanele care oferă sex oral pot simți plăcere, excitare și satisfacție din multiple motive, cum ar fi:

Satisfacție sexuală: Mulți oameni se simt excitati și satisfăcuți din punct de vedere sexual când oferă plăcere partenerului lor. Plăcerea de a-i aduce plăcere altcuiva poate fi în sine un factor de satisfacție.

Control și putere sexuală: Unele persoane se simt puternice și senzuale atunci când sunt în controlul plăcerii partenerului lor. Acest aspect poate fi excitant pentru unele persoane.

Conexiune emoțională: Actele intime, cum ar fi sexul oral, pot întări legăturile emoționale dintre parteneri. Sentimentele de intimitate și conexiune pot face experiența și mai satisfăcătoare.

Explorare și experimentare: Mulți oameni simt o deschidere către explorarea sexualității și experimentarea de senzații noi și plăcute atunci când oferă sau primesc sex oral.

Persoanele care primesc sex oral pot, de asemenea, simți o varietate de senzații, cum ar fi:

Plăcere fizică intensă: Stimularea orală poate oferi senzații plăcute și intense, datorită sensibilității zonei genitale.

Plăcere mentală și emoțională: Recepționarea plăcerii poate declanșa reacții emoționale puternice, de la excitare și bucurie până la sentimente de conexiune intimă și afectivitate față de partener.

Senzualitate și intimitate: Prin primirea sexului oral, se poate simți o apropiere intimă și senzuală cu partenerul, ceea ce poate consolida legătura emoțională dintre cei doi.

Este important să comunicați deschis cu partenerul dvs. despre preferințele și limitările fiecăruia în ceea ce privește sexul oral. Fiecare persoană are preferințe și reacții diferite, iar comunicarea este esențială pentru a vă asigura că experiența este plăcută și confortabilă pentru ambii parteneri.

| Golf4567 a răspuns:

Poate mă credeți poate nu dar eu simt relaxare