| Dexter27 a întrebat:

Ce simt persoanele de sex feminin cand intretin raporturi sexuale de tip anal?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

În majoritatea cazurilor, prin sex anal, în anumite poziții, datorită peretelui comun cu vaginul se stimulează punctul G. Pe lângă asta orgasmul produs prin o astfel de penetrare este mult mai intens decât cel prin penetrare normală. Asta simte femeia.
Bine excluzând durerea în cazul anumitor persoane care nu sunt pregătite pentru o astfel de experiență și usturimea ce urmează după actul în sine. Fiecare persoana reacționează într-un anumit fel la o astfel de experiență.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai mult durere decat placere

| ph3112 a răspuns:

O p#la in cur ce sa simta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa simta.o mare placere mai itai le doare dar dupa nu se mai pot apri.stiu totul pentru ca am fostt tare atent la filme porno laughing

| Dexter27 explică (pentru anonim_4396):

As fi recunoscator daca ar raspunde o fata care practica.

| LexyCupcake a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine punctat laughing filmele =]]

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dexter27):

Da vrei intreb pe o fata de la mine de la scoala ce spui acus itti zic raspunsul

| Dexter27 explică (pentru anonim_4396):

Vroiam sa stiu parerea unei femei cu capul pe umeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma daca vrei asa vrei sa stii atuncia o sa platsc o curva sa faca anal cu mine si atuncia o sa intreb ce simte multumit rolling on the floor

| Dexter27 explică (pentru anonim_4396):

Cand ai facut sa ma anunti ok.

| DurexBun a răspuns:

O placere intensa...

| simonarus a răspuns:

Cred ca cea maimare durere

| geo9090 a răspuns:

Sincer eu am un prieten care are fete in Spania si anul trecut am fost pe la el o saptamana, la inceput adica pentru prima data simte durere, dar dupa catevaori nu mai simte nimic, e si normal se largesteeeeee si nu vreau sa mai intru in amanunte,