| katahd01 a întrebat:

Ce simte o femeie in momentul actului sexual daca puteti sa imi descrieti senzatia respectiva

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Pai,decilaughing se simte in al 9 lea cer!laughingwinkingwinking

3 răspunsuri:
| atac19 a răspuns:

Simte acelasi lucru ca si un barbat in timpul actului.e greu de descris in cuvinte,dar se simte bine, chiar super bine, e o senzatie super placuta

| RaZ4Ing a răspuns:

Daca esti femeie baga-ti un deget sau 2 in vagin depinde de preferinte daca esti baiat apuca-ti penisul si executa miscari de sus in jos. vei stii jumatate din senzatie.

| katahd01 explică:

Tin sa va spun ca nu sunt nici femeie si nici virgin cel care reuseste sa descrie cel mai bine senzatia la femei primeste funda. o asemanare orice puteti voi spune