| onutsaaa a întrebat:

Ce simti atunci cand iubesti?

6 răspunsuri:
| SmoKKe19 a răspuns:

Fluturi in stomac big grin, daca ti se pare stupid iubeste pe cineva si o sa aflii ca am dreptate big grin

| UnRauNecesar a răspuns:

Pai simti "fluturi in stomac". Simti ca-ti bate inima mai tare in preajma baiatului pe care il placi.Simti ca zbori, ca traiesti cu adevarat, simti ca ai motivul ideal pentru a trai.Simti ca plutesti dar mai si cazi din cersad. atunci cand te ineala iubitul.sad

| vεηiη a răspuns:

Eu pot zice ca iubesc. De fiecare data cand il vad zambesc fara sa vreau, am momente in care il privesc incontinuu. Pot zice ca am cel mai mare respect pentru el pentru ca mi-a dat sansa sa-i arat cine sunt. Desi ne mai certam si am momente in care parca nu mai vreau sa il vad, dar cand nu sunt langa el, ma gandesc doar la el si la timpul petrecut impreuna, simt ca vreau sa-l revad cat mai repede. Daca asi putea mi-as petrece tot timpul doar cu el. Cand vine vorba de o alta fata simt ca innebunesc pot spune ca sunt in stare chiar sa fac si o crima rolling eyes Nu asi suporta sa-l stiu in bratele alteia. Daca s-ar intampla asta cred ca asi fi in stare de orice, chiar si sa mor. Pot spune ca el ma schimbat mi-a aratat ca am si eu sentimente, desi pana sa il intalnesc nu stiam definitia cuvintelor"te iubesc". Cand nu e langa mine, simt ca parca lipseste o bucata din mine, el e cel care ma completeaza, care printr-un sarut ma face sa uit de tot. Nu ma consider ghinionista ca el e singura persoana care ma iubeste, dar ma simt norocoasa pentru ca el ma iubeste cat si pentru ceilalti. Zambetul lui parca pur si simplu ma face sa ma pierd. Ii pot multumi ca are de grija de mine, asa cum nu are nimeni altcineva.

| Dumnezău a răspuns:

Fulgere ce-ti trec prin tot corpul...stiu ca suna cam stupid dar la mine asa e.Si la majoritatea le bate inima de sa le sara din piept.winking

| yoooo1990 a răspuns:

Iubirea e un sentiment ce nu prea poate fi impartasit sub forma de vorbe unei alte persoane decat celei pe care o iubesti>E un sentiment aparte si f greu de inteles pentru cei ce nu au iubit niciodata. Iubiirea se exprima mai multe prin faptele pe care le faci fata de ceea ce iti este iubita.Pa pahappy

| Forevăr a răspuns:

Futuri laughing) Fluturasi in stomac day dreaming