| iOnUtsidyAnA a întrebat:

Ce simti cand iubesti?

Răspuns Câştigător
| darkglass a răspuns:

Ca intreaga ta existenta se invarte in jurul unei singure persoane,ca vrei sa ii oferi totul sa fiti impreuna permanent,ca ti-e dor de el chiar daca l-ai vazut acum o ora, ca ai vrea sa fiti impreuna mereu, ai fluturi in stomac cand te atinge si te trec fiorii...si etc

16 răspunsuri:
| Sedativ a răspuns:

Vrei sa iti petreci cat mai mult timp cu persoana, nu poti sta despartit/a o lunga perioada de timp de persoana, vrei sa te apropii cat mai mult de el, vrei ca el/ea sa simta acelasi lucru pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fluturasi in stomac!

| nashu40 a răspuns:

happy Un gol in stomac,ceva ciudat la inima, te simti usor ca fulgul, ti se pare ca timpul trece greu si...bineinteles o fericire maxima!winking

| 4l3x a răspuns:

Bai, iubirea nu se poate explica, adica omul care poate sa iti spuna in cuvinte cat te iubeste inseamna ca nu iubeste, dragostea se simte nu se spunewinking de simtit simti fluturasi in stomac, nu mai ai pofta de mancarehee hee

| mona a răspuns:

Fluturasi in stomac

| TeoPT a răspuns:

Orgasm

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ai sa afli cand ai sa iubesti!

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Fluturasi in stomac. Simti ca plutesti si oricat de grele ar atarna problemele tot nu te trag in jos. Simti ca ai putea sa zbori...Cea mai mare placere e cand esti si iubit inapoi, atunci esti deasupra tuturor. E un sentiment...care nu poate fi descris in totalitate, poate nici macar pe sfert, ce pe jumatate.
Vorbind serios, iubirea e un viciu, e mai tare ca orice alt drog, si de iubire nu te poti lasa, insa de droguri, alcool, tigari, da. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaah...ahhh.ah.
Cam asta, e greu de descris si usor de dat de gol.

| anonimaDeLa3 a răspuns:

E superr love struck te simti aeriann, te gandesti numai la persoana iubita.
e frumoss. ai fluturasii in stomacc si cand vb cu aceea perss iti bate inimaa fff tare big grin naa.sunt sigura ca si tu ai avut senzatii de genul asta happy

| Intelligence a răspuns:

Ce nu o sa simti niciodata kdn nu iubesti laughing

| Unbearable a răspuns:

Ummmezeala... thinking

| Dumnezău a răspuns:

Ce simte si Nokia.Connecting People.winking

| zalisa a răspuns:

E asemanator cu facutul in pantaloni.
muuuuuuuulta umezeala.

| sweetcheeks a răspuns:

Nu poti descrie cuvantul 'iubire'

| denise_9126 a răspuns:

Sedativ a dat cel mai bun raspuns (dupa parerea mea)