| creturalucapaula a întrebat:

Ce simti cand te saruta un baiat?

8 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Daca il iubesti si esti indragostita de el o sa fi cu capu in nori efectiv, si o sa ai fluturasi in stomac si multe altele, o sa fi foarte fericita
In schimb daca nu simti nimic pentru el o sa fie sec. nimic special

| DeeaMarry a răspuns:

Daca il iubesti, o sa te simti cea mai fericita persoana din lume.
Daca nu il iubesti, o sa ti se para scarbos.

| neutrino a răspuns:

Doamne fereste, prefer sa ma sarute o fata frumoasa!

| h3r a răspuns:

O sa simti si tu.

| caterinasmile a răspuns:

Depinde de tine de persoana cu care te sarui si de varsta cred. Eu cand am avut primul prieten nu ma gandeam la el ci la cu totul altceva gen ce o sa mananc cand ajung acasa sau de astea..in schimb acum ca sunt indragostita cu adevarat e absolut magic! Nu ma gandesc decat la noi doi! Si nu ma mai satur!

| Elly7890 a răspuns:

Depinde cu ce baiat te sarutihappysimti ceva minunat, uiti de tot si traiesti momentul! e greu de zis ce se simtehappydepinde persoana!

| Deliadelias a răspuns:

"fluturii in stomac"

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Fiori in stomac...laughing sa pe tot corpul
cand te atinge...