| Faranume_5358 a întrebat:

Ce subiecte credeti ca ar fi potrivite pentru a discuta cu o fata? nu pre am idei...PS suntem in clasa si suntem amici dar nu stiu ce i-ar place sa discutam sau ce i-ar place sa-i fie spus URGENT DAU FUNDA happy

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Fă un sondaj despre asta şi cere-i părerea/Sau invit-o în oraş pentru informaţii suplimentare...

| sofia_8041 a răspuns:

Pai depinde ce fel de fata e si ce anume ii place.Mereu poti vorbi despre chesti banale gen: filme, muzica profesori, scoala. moda. Poti incepe cu un subiect cat se poate de banal( ca de exemplu cele pe care ti le-am enumerat) si mai apoi conversatia poate ajunge si la chestii mai interesante ca de exemplu lucruri personale, prieteni, relatii, baieti- fete etc

| BlueHusky a răspuns:

Cu o fata poti vorbi multe depinde de educatie si pasiuni... poti incerca carti, filme, lenjerie, realtii ce ii place sa faca ce nu ii place... sau poti juca adevar / provocare happy nu sunt sigur daca o sa mai fiti doar amici dupa laughing

| noktambul a răspuns:

Despre nemurirea sufletului, despre rezultatele surpriza de la campionatul mondial de sah din 1988, despre influenta curentului "Sturm unde Drang " asupra literaturii romane actuale, despre rata profitului la o investitie intr-un SRL de rahat, despre fetisurile sexuale, despre sansele PDL la urmatoarele alegeri, despre cum va castiga Steaua campionatul etc etc etc si etcaetera!

| hsr a răspuns:

Ce ii place, ce nu-i place.Cum era in copilarie.Muzica,filme.baftabig grin