| DeniAli14 a întrebat:

Ce surprize va place sa ii faceti iubitei sau iubitului? >::X Dau >funda:laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc sa-l surprind cu locuri mai ciudate unde sa facem sex:d, pozitii noi, si cadouri imi place sa-i fac:bluze, ceasuri.

Sper ca 14`le tau nu vine de la 14 ani ca atunci ma simt prost pen' ca ti-am zis asta, nu`i okbig grin, esti prea mica.

Sa fi iubita`!:*:*:*

6 răspunsuri:
| Andrei_2426 a răspuns:

Lantisoare, bratari, cecei, flori, etc...

| DeniAli14 explică:

Julyssa, am 14 ani si cred ca stiu deja prea multe, desi nu ar trebui sa stiu atatea la varsta mea, dar asa e viata.laughing nu fi jenata ca ai raspuns asa. Eu nu am nimic impotriva laughing

| DeniAli14 explică:

Hai ca ti-am dat si fundita ca ai fost asa dragutasmug laughing big hug

griji de tine:*smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, eu inca n-am avut iubit, doar prieten. Cadouri? Da` cum, alta treaba mai buna nu gaseam! In viitor, cand voi avea iubit, voi incerca sa ma feresc pe cat posibil de astfel de "cadouri" care mi se par inutile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O floare daca este vorba de o fata(o floare de camp ceva mai special nu cuparate), iar pentru baieti un talisman norocos(ex:un trifoi), dar si altele puneti imaginatia la contibutie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O atunci ii bunlaughing, ma mai inveti si pe mine catecevalaughinglaughing.

Sa fi iubita! numa` binelaughing.