| claudiea79 a întrebat:

Ce taxe se platesc la primarie cind te casatoresti? de citi banii ai nevoie?

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

M-am casatorit acum mai bine de 5 ani, deci nu-mi mai amintesc exact. Dar tin minte ca asta a fost cea mai mica cheltuiala pe care am avut-o de facut. big grin
Si depid de la o primarie la alta, nu ar trebui sa fie mai mult de 200 RON, dar trebuie sa vezi de fotograf, daca este fotograf impus de primarie, ca si asta trebuie platit, separat de taxa de primarie, in jur de 300-400 RON.
Casa de piatra!

| foxi a răspuns:

Cred ca-ti dau ei bani, 200 euro!