| MihaiBT a întrebat:

Ce tehnici de agatat recomandati? Ca e greu cu voi fetelor, nu prea va place sa raspundeti la mesaje!

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Inteligența cea mai buna tehnica și aerul de om descurcăreț

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru CleanHeart):

In ce serial e asta?

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Invata sa privesti o fata in ochi, sa-i zambesti, sa o saluti, sa te interesezi de cate ceva legat de ea, sa o iei de mana si sa va bucurati de o zi calda.Sau ploioasa.Sau cum va place!
LIVE!
Lasa mesajele ca o sa-ti creasca peri albi sa nu-ti spun unde, incercand sa "agati" prin mesaje pe net.

| RAY a răspuns:

Viata e grea pentru fete, vorbesc serios, primesc zilnic mesaje sa spunem 50 pe zi, sunt 50 de oferte noi dar băiatul de care le place o ignora, e ca și cum as primi 50 de oferte de locuri de munca ca gunoier dar una este pentru a lucra ca savant în știința, pentru mine ar fi o minune, dar și pentru ele, fetele vor acel băiat, un băiat frumos desvirgineaza cam 80% din fetele unei clase indiferent de câți masculi sunt sau fete, înainte ele mai stăteau din scarba cu bărbați urâți ca nu aveau de munca, dar azi când ai parte de independenta și cariera de ce sa alegi prost, mai sunt și zdrențe numite catfisch, ferește-te de zdrențe care cauta relații online ele sunt tarfe se prefac a fii sfante

| Violleta2022 a răspuns:

Este greu sa te faca omul sa intelegi ca NU ne pasa de mesajele voastre online, fiindca online se flirteaza, se spun povesti mincinoase si fabuloase, ne jucam cu voi si radem de voi.

Daca vrei o relatie reala, apai iesi afara baiete, in lumea reala si agata o fata REALA!

| MihaiBT explică (pentru Violleta2022):

Pai daca vad o fata pe net, nu trebuie sa ii dau mesaj prima data ca sa pot iesi cu ea in viata reala? Intreb si eu

| Violleta2022 a răspuns (pentru MihaiBT):

Si daca o vezi tu crezi ca aia este obligata sa-ti raspunda, mai ales daca te vede si nu-i placi?

| Violleta2022 a răspuns (pentru MihaiBT):

Ma rog, vad ca tu cauti flirt si joaca online, gasesti garla care sa se joaca cu tine, dar nu te astepta sa iasa din asta o relatie serioasa, fiindca ai toate sansele sa nu iasa nimic, tocmai pentru ca si fetele stiu ca online se agata numai smecherii, mincinosii si baieti fake, deci si ele se joaca cu tine.

| Milja a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu nu ra trebui sa ai acces la internet.
Si invata sa scrii corect.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Milja):

Du-te de te culca copilas, ca nu este nevoie de frustrarea ta pe aici.

| MihaiBT explică (pentru Violleta2022):

Ai si tu dreptatea ta... Multumesc de raspuns, numai bine!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu poți agăța cu unghița și cârligul, încearcă cu plasa.

| Goete a răspuns:

Mie cand mi se scoala se agata in ea mereu macar una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile primesc zilnic 30 - 50 de mesaje de la bărbați, de aia nu răspund la mesaje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesajele sunt de la bărbați care sunt orice de la cel mai prost la cel mai bun.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Prosti frate -_- crede-mă nu există așa ceva. Cel mai bine îți vezi de treaba ta nu te injosi pe lumea asta pentru nimeni și nimic fi asa cum ești tu cu Adevărat și cine ești cu Adevărat cu defectele tale cu bine și rău rămâi cine ești rămâi în valoare ta Adevărat nu-ți vinde carcaterel și Valoarea Adevărată a ta ca om cine te iubește cu Adevărat cine ține la tine cu Adevărată rămână lângă tine și lupta cu tine la bine și la rău la bine și la greu cine te iubește cu Adevărată da cu Adevărată nu se va satură de tine niciodată și nu se va schimba pentru alți și altcineva Niciodată rămâi în valorea ta Adevărat rămâi cine ești cu Adevărat și cine te iubește cu Adevărat și ține la tine cu Adevărată pai te accepta așa cum ești tu frate meu -_- cu bune și rele fără sate minta fără să-și bata joc de tine fără săte înșele fără se joace teatru fără săte vândă fără sa se joace cu tine.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nu uiat este te rog frumos eu-_-

Ce se asemăna se adună om la om trage-_-

Resturi la Resturi se adună.

| Danny28 a răspuns:

Daca nu arati ca Jador si nu ai banii lui, nu te va vrea nicio fata.

| AnemonaMaximm a răspuns:

Bolovanu la frunte, sfoara, si esti aranjat…. happy hunting?