| TylerD66 a întrebat:

Ce tehnici de manipulare cunoasteti pentru a dace o femeie sa daca cum spui tu?

12 răspunsuri:
| Cinic a răspuns:

Nu exista nici o tehnica de manipulare! Exista doar atractie sexuala. Cu cat esti mai atractiv, cu atat femeile se comporta mai frumos cu tine, unele dintre ele chiar facând ele primul pas ca sa te agate. Si asta merge si in sens invers! Cu cat femeia este mai frumoasa, cu atat barbatul este mai dispus sa isi cheltuie banii sau sa faca eforturi in a o cucerii. Nu te mai uita la andrew tate sau hamza sau la altii ca ei.

| TimberWolf a răspuns:

Nu exista nicio tehnica care sa functioneze, ori ai bani, ori arati impecabil ori toate la un loc.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Pai andrew tate are lovele grele si arata si bine si eu as face nebunii cu el laughing)

| TylerD66 explică:

LOL
Tu esti femeie sau barbat de te ataci asa? laughing)))))))

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru TylerD66):

Dar tu ce esti?

| Cinic a răspuns (pentru TimberWolf):

Andrew tate a facut primii bani dupa ce si-a scos la produs primele iubite, vreo 4. Le-a pus sa faca videochat pe moca pentru el. Dupa aia sa extins. Gasea femei pe care le pacalea ca face 50% -50%, far de fapt era peste 80% el si tristan si restul femeile. Acum face bani de pe urma barbatilor naivi.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Cat timp vor exista parasute si fraieri se vor gasi metode de facut bani usor. Cum era versul ala de la parazitii ''traieste din minciuni, banii sunt foarte buni, aduna 10 fraieri si prefa-te ca le faci minuni''.

| 1onur a răspuns:

Un "om" cu foarte greu îl pot vedea nu-mi pe așa "om"...

Nu aplici niciun fel de control, pe nimeni dacă vrei să-l cunoști cu Adevărată un om! ce vrei tu să faci este exactă 100%la100% tehnica, manevra, stylul, modul, unui Psihopat ce vrea sa aibă controlul total asupra unui om. Să-l constrânge coontra voinței sale intenție sale să-l corupui pentru motivele tale bine definite, bine conturate, bine știute doar de tine, de nimeni altcineva, în mintea ta bolnavă dacă ai astfel de intenți cu ori și ce om, însemnă că ești un Psihopat cu Adevărat.

Ceia ce din întrebarea ta reiese faptul că vrei să controlezi un om în portiva voinței sale acelui om, aplicând maniplarea ta pentru a-l supune cerințelor, intenților tale 100%la100% bolnave mintale.

Niciodată un om sănătosă și normal, n-ar aplica nicio tehnică de constrângere, control, maniplarea, asupra nimănuia dacă își dorește și vrea să cunoască cu Adevărat un om.

| iuliana2345 a răspuns:

Folosește the whisper method. Adică închipuie-ți că îi șoptești în ureche să facă ceea ce vrei tu să facă și trimite mesaje subliminale prin somn și manifestează. Cumpără și un cristal, roz de dorit. 100% merge

| Madaxo97 a răspuns:

Tehnica cea mai bună : banii.

| Delyae a răspuns:

Fifty shades of grey.

| doctorandus a răspuns:

E un parapsiholog, Lucian Iordanescu, care a facut asta. Si de bine ce a facut-o a ajuns la inchisoare.