| fcsb a întrebat:

Ce tehnici naturale de marire a penisului imi puteti spune?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista tehnici eficiente de marire a penisului. Majoritatea sunt escrocherii, iar cele cu adevarat eficiente (tehnicile chirurgicale) iti ofera maxim 2-3 cm, dar iscurile interventiei sunt mari. Practic poti ramane cu diferite grade de disfunctie erectila, pana la impotenta.
Multumeste-te cu cat ai. daca ai in limitele normalului, adica peste 11 cm in erectie e absolut suficient pentru orice femeie. Nu dimensiunea e problema, vaginul are oricum 8-9 cm lungime, ci tehnica si atentia la nevoile femeii.

3 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Sunt de acord cu brigaela! Dar, daca vrei iti las un link.
Atentie. trebuie sa ai peste 18 ani!
http://www.enlargepenisguide.com/ Aici gasesti cam ce te-ar interesa pe tine.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostule ce-ti trebuie? protap de remorca?laughing
stai linistit ca nu vei fi mare pacala daca il vei avea mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela si tu te multumesti cu 11 cm?! asta sa eu spui la Mos Craciun, sau tu esti mai speciala?