| Coarna_Mihai_1990 a întrebat:

Ce temeri au anumite fete cand sunt intr-o relatie ( am 14 ani, ea 14, temeri in afara de contact sexual, ma refer la frici mici )? Adica ce temeri au in legatura cu sarutul, pupicii, iesitul in public cu prietenu... chestii din astea ce temeri ar avea?

Răspuns Câştigător
| Andruta7 a răspuns:

Cu siguranta ii este frica sa nu o ranesti pentru ca la varsta asta frageda va suferii mult mai mult decat o fata matura. Cu sarutul posibil, dar mai sigur intreab-o pe ea pentru ca se va bucura ca iti pasa de toate chestiile marunte din viata ei. Ii va face placere sa raspunda la intrebarile tale pupici :*

9 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

La 14 ani virgina in ziua de azi ar trebui sa fie de apreciat. Cam rar mai vezi asa ceva din pacate. Fete cu rusine si temeri ...Si cand le gaesti bucurate de ele baiete ca sunt pe cale de disparitie

| Teardrop a răspuns (pentru OnlineZ):

Ce-i așa rar? Toate tipele pe care le cunosc și au 16 ani sau mai puțin sunt virgine. Unele n-au avut nici prieten. Nu mai exagerați atât cu chestia asta...

| OnlineZ a răspuns (pentru Teardrop):

Inseamna ca traiesti pe alta lume. Chiar mi.as dori sa ai dreptate dar nu ai. Nu zic ca nu exista exceptii dar din pacate ft rare.

| Teardrop a răspuns (pentru OnlineZ):

Eu cred că tu ai un văl pe ochi, și vezi doar ceea ce vrei să vezi.

| OnlineZ a răspuns (pentru Teardrop):

Ok ok ramane ca tine. Si apoi de ce sa ma contrazic aiurea oricum vad ca nu intelegi nimic.Bai nene cum sa iti explic cand aveam eu 14 ani fugeam cand un baiat imi facea complimente si imi era rusine daca mi se vedeau sanii ..am inteles traim in alte vremuri dar intr.o vreme de desdrabalare totala. Asa ca... gandeste.te mai bine,

| Teardrop a răspuns (pentru OnlineZ):

Și eu trăiesc cu generația tânără, și văd pe viu ce se întâmplă. Dumneavoastră nu trăiți printre noi ca să vedeți adevărul, ci ascultați tot ce se spune prin media.
Doar pentru că 20% din fete își pierd virginitatea la 15-16 ani, nu înseamnă că toate o fac.

| OnlineZ a răspuns (pentru Teardrop):

Pana la urma fiecare cu parerea sa. Eu cred ca am dreptate. ..Majoritatea fetelor cum ajung la liceu cum se apuca de prostii. Ar fi bine sa fie 20 la suta cum zici tu dar nu e asa. Nu vorbesc dupa ceea ce aud ci dupa ceea ce vad si eu vad multe filme. poze porno cu copile de 14, 15 ani, facebook.ul este plin de copile care in loc sa isi vada de carte pierd timpul pe facebook si suspina dupa baieti... mame inebunite ca nu isi gasesc fetele ..ba ca fug cu unu ba ca vine cu altu..vin gravide ..etc etc. Traiesc si eu pe lumea asta si tot in generatia tanara ca am abia 22 de ani. Stiu ce a fost cand aveam eu 14 ani si ce este acuma. Si nu ma refer la toate ci la majoritatea sunt cateva exceptii.

| maryus83 a răspuns:

De ce nu vorbesti cu ea sau mai bine incearca sa faci aceste lucruri cu ea.incepe cu pupici pe obraz, invit-o in oras apoi vezi ce faci mai departe

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru maryus83):

big grin Sa stii ca am trecut de pasul ala. am trecut si de sarut dar de abia acum sunt curios ce frici au fetele fiindca eu n-am avut nici o frica si sa stii ca m-am descurcat happy si tot asa am inceput pupici pe obraz, dupa am mers la ea etc big grin Dar oricum mrs de sfat!