| ChoeAllina a întrebat:

Ce teste as putea sa ii fac pentru a afla daca tine la mine? ...nu prea am idei... dau FuNda

Răspuns Câştigător
| lauraroxi a răspuns:

Ia-ti un numar de telefon si trimite-i niste mesaje prin care sa ii spui ca il placi, sa vrei sa va intalniti etc. si vezi cum reactioneaza, daca iti spune!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Detectorul de minciuni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teste?
du l la un service auto si urcal pe teste sa vezi daca are si defecte la motor.

| XtremePWN a răspuns:

Il intrebi daca ar dori sa faceti sex anal. Daca da, relatia este puternica si te doreste!

| iubi69 a răspuns:

Testul intrebarii directe

| Yones_Cezar_1999 a răspuns:

Ia-o pe fata cea mai frumoasa din clasa ta sau de unde esti si mergi. in fine ai inteles! o iei si va imprieteniti si dupa aia ceri o favoare : sa se dea la iubitul tau si asa iti dai seama! foarte simplu!