| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Ce,,teste" de fidelitate ați încercat cu partenerul vostru\cunoasteti?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-o relatie bazata pe dragoste sincera si adevarata, nu ai nevoie de teste de fidelitate, pentru ca-i acorzi incredere totala, iar el iti acorda la fel.
O relatie bazata pe minciuna si inselatorie, probabil are nevoie de aceste teste, ori daca esti bolnava de gelozie, si-l suspectezi la fiece pas, ca te-ar putea insela.
In orice caz, aia nu mai este relatie de dragoste, ci de control si manipulare, ceea ce-i extrem de urat intr-o relatie normala.

| Plato a răspuns:

Nu ar trebui sa fie nevoie de asa ceva, relatia se bazeaza si pe incredere.

| ywar a răspuns:

Eu as incerca testul cu fata aia de-si zice "Angelica" prin filme de adulti. E rusoaica, o cheama Krystal Boyd, dar numele rusesc este Ksenia si nu mai stiu cum. Se misca bine. Ce-i al ei, e al ei.

| EvilMayDie64 a răspuns:

Cel mai bun, dupa parerea mea, e "testul cu paturica". Te prefaci obosit/a si adormi in timp ce partenerul tau vorbeste cu tine. Daca o sa sara sa puna o patura pe tine, atunci e fidel.