| tweety_8071 a întrebat:

Ce-ti place cel mai mult la corpul tau? de care parte te simti mai nemultumita/nemultumit?:d

Răspuns Câştigător
| patriciaxd a răspuns:

Cat de sweet e toata lumea de aici. life is perfect :X

de la mine as pastra doar ochii si culoarea parului. in rest x( am avut probleme cu greutatea si acum sunt mult prea slaba. e atat de oribil happy da' imi traiesc viata asa cum e.

14 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai de fundul meu, de picioare, de danturalove struck si de piele, este fina (nu am avut cosuri, sau alte chestii de astea).
Nemultumita nu pot sa zic ca sunt de ceva, deoarece imi place cum arat si multa lume ma admira. happy ( am avut un pic de burtica si nu imi placea, dar acum nu mai am deoarece fac mult sport si ma mentin).

Numai bine!

| nobody_9468 a răspuns:

Multumita sunt de toot, mai putin de celulita de pe abdomn si cosurile care'mi ies pe fatasad. In rest sunt bunawinking

Bafta.

| madalicious a răspuns:

Multumita? De fundul si sanii mei. Burtica care formeaza colacei ma nemultumeste, si nasul ca mi se pare ca-i mare. laughing) Dar...tot ma simt bine asa cum sunt.

| nicol20 a răspuns:

Eu sunt multumita cu sani mei si unghiile care desi nu sunt naturale imi plac foarte mult nemultumita sunt putin de burtica dar incerc sa fac multe exerciti si sa scap de ea in rest ii multumesc lui Dumnezeu ca nu am defecte majore care se pot rezolva doar cu bisturiul si sunt minore pot se le rezolv chiar eu

soothe
| soothe a răspuns:

Oricum ar fi, este al tau. Daca adadaugi putina miscare, sala, sport, igiena, ingrijirea dintilor ai in general a intregului corp, grija cu nutritia, putin masaj, inot, stil de viata sanatos, esti foarte aproape de perfectiunea pe care a avut-o Dumnezeu in legatura cu tine.

| Frogie a răspuns:

Sincer, ma simt bine in pielea mea. Cel mai mult imi place tenul, nu am avut niciodata probleme cu el, si sper sa nu am nici pe viitor. Soldurile le am cam mari, dar toti imi spun ca e o calitate, nu un defect. Asa ca ma multumesc cu ce am si cu ce m`a lasat D-zeu! happy

| Ea12345 a răspuns:

Cea mai mandra sunt de fundul meubig grinbig grinhee hee
Nu am nemultumiri...ma bucur ca sunt asa cum sunt.

| simona_6231 a răspuns:

In general sunt destul de multumita de corpul meuhappy, cel mai mult imi plac picioarele, abdomenu si chipubig grin...nemultumita cand imi mai apare pe fata 1-2 cosuri pe fatahappy, in rest ma simt bine in corpul meu.

| Green a răspuns:

Cel mai mult cred ca imi plac picioarele big grin toata lumea le admira mereu blushing si poate si fundul big grin
Ce nu-mi place - ca am un dinte putin stramb dar multi imi spun ca nu e un defect asa mare.
In rest imi plac toate asa cum a vrut Dumnezeu sa fiu love struck

| zhady a răspuns:

Per total sunt multumit de corpul meu, multa luma mi-a spus ca as fi bun ca manechin laughing

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Penisul.

| Motivation2020 a răspuns:

Daca as putea as da un restart la corpul meu ca nu-mi place deloc,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nemultumita de Tooot in general. Doar ochii si parul le-as pastra astea imi plac.Si dintii laughing ca nu am avut niciodata probleme cu ei si am un zambet. frumosbig grin nu ma laud balaughing dar as vrea sa mai slabesc vreo 3 kile asalaughing o_o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.coapsele,sanii big grin pate fundul big grin ochii buzele, mijlocul, alunitele ---mi se par sexy big grin ---insa nu prea imi plac picioarele si burtica big grin