| Extazy_9654 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca baiatul pe care il plac si care ma place, sa fie cat mai aproape de mine adica sa-mi dea mai multa atentie? big grin

Răspuns Câştigător
| oCiudata a răspuns:

Buna,parerea mea este ca ar trebui sa il tratezi cu indiferenta,asa s-ar putea sa il atragi spre tine sau incearca sa aveti aceleasi subiecte de vorba, sa fii draguta cu el, cand are niste probleme sa incerci sa le rezolvi impreuna cu el. Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!

3 răspunsuri:
| ANA_1141 a răspuns:

Daca in placi, vorbestei si spune-i sentimentele pe care le ai fata de el si poate o sa primesti un raspuns pe care ti-l doresti, poate si el te place pe tine...

| Ramonyka19 a răspuns:

Pey sa vb cu el serios si sa-i zici ca il placi.Si tot timpu sa te faci remarcata si sa te faci o persoana plina de mistere ca sa te descopere el ca poate asa ar fi mai interesat de tine

| KarmenElena a răspuns:

Buna! Pai ca sa fiti cat mai apropiati trebuie sa discutati foarte mult si sa ajungeti sa va cunoasteti foarte bine. Intreaba'l ce lucruri ii plac, dai multa atentie, fii mai romantica cu el, mai tandra, fa'i surprize, asculta'l, intelege'l. Succes!