| Rebekaa a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa numai fiu membru junior?

Răspuns Câştigător
| LollypopMe a răspuns:

Trebuie sa ajungi la 100 raspunsuri inainte activeaza mailul

cum?

intri unde scrie:editare profil sau editare date logare

iti scrii alta adresa de mail,parola pe TPU apoi dai salveaza

apoi te duci pe mail si daca vezi un mesaj de la TPU dai click si vezi ce scrie

daca nu,asteapta o zi, o ora, daca nu ai primit nici un raspuns mai da un mesaj!

funda? please!sadsadsad

6 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Ba nu, 100! Eu am 31 rasp castigatoare si sunt senior. happy

| Rockart a răspuns:

Trebuie să ai 100 de răspunsuri date şi 10 zile pe site.

P.S: Ai postat la categoria greşită. Dacă mai ai întrebări legate de TPU apelează la http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente sau categoria *Totul despre TPU*.

| FyllPistruiatu a răspuns:

Dar eu am vazut utilizatori cu 121 sau sau mai mult de 100 de raspunsuri si erau tot juniori. Cum explici? Te referi la 100 de funde sau c?

| Rockart a răspuns (pentru FyllPistruiatu):

Poate aveau răspunsurile dar nu şi vechimea pe site (10 zile).

| FyllPistruiatu a răspuns (pentru Rockart):

Aveau si vechimea mai mult

| MioaraParalescu a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri pe TPU si gata esti utilizator senior.