| Aliutza12 a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca am ramas gravida dupa 7 luni de la operatia de cezariana? As dori sa il pastrez dar doctorul a zis ca e riscul prea mare

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar medicul care te-a asistat la nastere si ti-a efectuat cezariana, poate evalua care si de ce natura pot fi riscurile provocate de o noua sarcina in privinta sanatatii sau chiar a vietii tale. Multa sanatate!

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Sa asculti doctorul!

| maaluuu a răspuns:

Asculta doctorul! S-au asculta-ti inima si suporta consecintele sad