| Nextone a întrebat:

Ce trebuie sa faca un promoter vodafone? Ma pot angaja in acest domeniu(am 18 ani). SCZ CATEGORITA...

1 răspuns:
| sherlock a răspuns:

Se pare ca nu prea ai ce trebuie! Trebuie sa stii sa te descuri si sa alegi macar o categorie, sa speram ca ma insel si e o greseala minora ( desi mie mi se pare capitala pentru domeniul de il doresti)

Asa, relationarea cu oamenii sa iti fie in sange! Sa promoveze produsul, du-te in magazinele lor si vezi pe viu mai bine