| sufletratacit a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa nu mai fi membru junior? FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| XOXOyoXOXO a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile activitate pe TPUbig grin bafta

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Timmotey a răspuns:

Sa ajuti lumea si sa primesti fundite asta e sscopul :X

| Ella a răspuns:

Pai trebuie sa treaca 10 zile de la inregistrarea pe site si sa ai 100 de raspunsuri la intrebari.Atentie,raspunsurile date doar pentru a acumula acest numar(spam, postari irelevante), iti poate lua permanent sansa de a fi utilizator senior! Spor la treabahappy

| xEmiii a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri date si sa ai activitate minim 10 zile pe site. Sper ca te-am ajutat :*

| Madalina123 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10 raspunsuri castigatoare happy!

| klaws007 a răspuns:

Sa ai activitate mai intensa pe site, adica sa raspunzi si sa pui intrebari mai des.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sa ai cat mai multe fundite si vechime pe site presupun. nu-i nevoie de funda. Pup

| xXx_6966 a răspuns:

Sa fii cat mai activ pe acest site.

| sufletratacit explică:

Multumesc tuturor:*