| vclk98 a întrebat:

Ce trebuie sa-i zici unei fete la prima intilnire

2 răspunsuri:
| BDorin a răspuns:

In nici un caz nimic relationat cu SEX-ul rolling on the floor. dar poti in schimb sa ii faci diferite complimente de genul: "Imi plac ochii tai." sau pur si simplu sa vorbiti despre diferite teme. Si ca sfat, nu discutati aproape tot de la prima intalnire, pentru a lasa loc pentru alta intalnire si. sa nu dureze extrem de mult. zic eu ca o ora jumatate- doua e de ajunshappy

| carminaburana43 a răspuns:

In mod obligatoriu trebuie sa -i zici ceva frumos despre ea complimentele sunt obligatorii si incearca sa fii glumet si degajat fetele adora baietii glumeti si degajati dar daca nu poti fi macar tine-i treaza atentia cu eva subiect ce vezi ca -i place.