| BadBunny a întrebat:

Ce trebuie sa stiu inainte de a imi incepe viata sexuala?
Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Limba japoneză la perfecție;
Să oferi plăcere;
Să nu sari pe savarină ca disperatul;
Să fii foarte curat.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa citesti si sa inveti/sa te informezi din surse corecte, despre toate aspectele si procesele fiziologice care au legatura cu procreerea umana. De asemenea in aceeasi masura trebuie sa dobandesti si sa acumulezi cunostinte precise privind metodele de preventie, protectie cat si cele de intretinere a igienei, pentru a preveni infectarea cu boli transmisibile prin sex. Sanatate!

| Camuflaj2017x a răspuns:

Sa ai buletinul, certificatul de nastere, copie si original dupa actele casei. Restul te descurci tu.

| BadBunny explică (pentru Camuflaj2017x):

Caterincă de 2 lei. jalnic.