| nooolimits a întrebat:

Ce va place cel mai mult la un baiat, cand il vedeti prima data pe strada sau la ce va uitati prima data ( ce fel de telefon are,caracterul lui, cum este imbracat, etc.)

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

La telefon doar daca-l poarta la gat.

Unele fete se uita la figura, altele chiar recunosc ca se uita la fundul baietilor. In tot timpul asta observa si cu ce-s imbracati.

Iar caracterul, vorba lui prea fin prea ca la...sala, nu se vede cand fetele ii vad prima data pe strada.

| RAY a răspuns:

Indiferent de sex noi ne uitam la expresia fetei ceva mostenit genetic fetele se uita la fete oamenilor de cand sunt bebelusi noi la lucruri, obiecte, orice bebelus poate determina un chip frumos
prima oara ne uitam la fata
apoi la personalitate
statut social
tu daca vezi un om bogat nu-i dai mare atentie cu a unui om de pe strada statul social indica bunastare, un sentiment de bine, ai ce invata de la acea persoana si increderea creste cu cat acea persoana o duce bine uitate in istorie sa vezi, ploticieni omul are incredere cine o fata carsmatica si personalitate de mascul alfa e destul sasi spune doua vorbe sa executi

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Caracterul nu se vede laughing, si la cum ai forumulat intrebarea, raspunsul e doar unu, aspectul fizic, esti atractiv sau nu, aici se rezuma tot, dar si daca nu esti nu e nici o problema, femeia se cucereste in special, dand din gura

| gingergirl1 a răspuns:

La freza si la felul in care este imbracat happy
Telefonul nu prea conteaza, doar nu si-l tine de gat laughing vb lui alexandrer
Si na'la fizic in general!
Sti vorba ai! Fizicul atrage, dar caracterul indragosteste love struck

| Zabbyel a răspuns:

Ce le poate sa le placa happy simplu ca buna love struck felul cum le privim (sa simta ca na trecut neobservata) atata tot love strucklove struck

| WildDream a răspuns:

Fie ca e vorba de baieti sau de fete nimeni nu se indragosteste de personalitatea, caracterul tau la prima vedere din simplul motiv ca nu se vede (ma rog exeptand cazurile in care este afisata prin modul in care este imbracata persoana, care iti poate spune cate ceva despre caracterul persoanei din spatele hainelor; oricum nu stiu cat de multi sunt atenti la asta).
Fiecare fata se uita dupa ce o intereseaza, de exemplu o materialista se uita la ce masina are sau ce haine de fite poarta laughing
Mai depinde si de pozitia persoanei. Daca este aproape te uiti la fata, la ochi, daca este la departare te uiti la silueta, daca este in fata ta de uiti la fund laughing