| inimatalaur a întrebat:

Ce va place sa faceti mai mult... dragoste sau sex?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Pentru mine, dragostea e o chestie foarte adâncă, dar sexul are nevoie doar de câţiva centimetri.

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

In principiu, tot placere e. Atata timp cat o faci cu o persoana pentru care nu simti ceva, o faci doar din obligatie sau nevoia de placere.
Aleg dragostea cu iubitul meu.

| Rebecca009 a răspuns:

Sa fac shopping

| Azµre a răspuns:

Dragoste - Ceva mai lent, multa pasiuni, preludiu, priviri in ochi, saruturi, lumanari, muzica, etc etc
Sex - Ceva rapid, capra, in picioare, in dus, in bucatarie, in lift, etc etc laughing

Cred ca s-a inteles "aluzia" laughing

| costellodonatz a răspuns:

Si care-i diferenta? Nu-mi spune ca exista ''dragoste'' rolling on the floor

| Generation22 a răspuns:

Dragoste...

| MaicutaMaui a răspuns:

Se incepe cu dragoste si se termina cu sex.

| dydda a răspuns:

Dragostea pentru ca se bazeaza pe pasiune.Sexu se bazeaza doar pe placere...

| alllexa a răspuns:

Clar dragostehee hee

| albertBac a răspuns:

Dragoste!