| sylver69 a întrebat:

Ce va place sa fiti satisfacuti\satisfacute sau sa satisfaceti?(ma refer la sex)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sylver: raspunsul poarta numele tau: 69.

7 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Imi place si sa fiu satisfacuta, dar sa si satisfac. happy
Pt daca doar el m-ar satisface.nu stiu. m-as simtii aiurea ca eu nu i-am oferit nimic.happy

| zanabuna a răspuns:

Ambele.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sentimentul trebuie să fie reciproc!
Pa, pa.

| sebastian_7562 a răspuns:

Aveti ce aveti toti cu sex ul... de dragoste voi nu ati auzit? aoleu... cati ani aveti mai copilasilor?

| roxy_5007 a răspuns:

Cand un baiat imi face oral sau sex violent

| eusinumaieu a răspuns:

Nu practic laughing deci nu iti pot raspunde. poate vei primi un raspuns tongue

| felina7 a răspuns:

winking ca femeie, de cele mai multe ori ajungi sa fii involuntar cea care satisface, asa ca ma conformez ideii si spun ca imi place mai mult sa-mi vad partenerul satisfacut... mai e si partea sentimentala... cand iubesti, e mult mai probabil sa fie satisfacuti amandoi, dar cand folosim sexul ca pe o necesitate se poate rezuma deseori la satisfacerea totala a unuia singur dintre parteneri. so, watch for ithee hee