| Blondda a întrebat:

Ce varsta este cea mai recomandata pentru ca o fata sa.si inceapa viata sexuala? Eu cred ca cel mai bine este sa faci dragoste cand simti ca acela este baiatul/barbatul cu care o sa stai toata viata. Credeti ca conceptia mea este buna? [scuzati cacofoniabig grin].

Răspuns Câştigător
| whoocares a răspuns:

Fiecare o face cand vrea, cu cine vrea, pe propria raspundere.big grin da-mi funda:X:X happy :*

9 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Sunt in totalitate de acord cu tine happy Asa ar trebui sa fie...happy

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Blondo tias recomanda 13 jumate :-> daca vrei o faci cu mine laughing) sa stii ca nu ma deranjeaza laughing

| jasmine11 a răspuns:

Intradevar asa este cand simpti ca baiatul cu care esti este si poate fi baiatul cu care poti sa iti petreci toata viata, si ai incredere in el,ca nu poate sa iti faca nici un rau,si il iubesti, si te iubeste atunci e perfect,, dar cand esti prea mica nu e bine cum ar fi asa pe la vreo 14-15 ani pentru ca atunci esti prea naiva si crezi in bazme inca...si poate o faci iar acela nu e baiatul pe care iliubesti cu adevarat si la un moment dat o sa te lase...si nu ramai cu nimic

| SociallyDepressed a răspuns:

Deci ar trebui sa te casatoresti cu el ca sa stii ca iubirea lui e sincera

| DeeaMarry a răspuns:

Si eu am exact aceeasi idee. Mai intai trebuie sa te asiguri ca te iubeste, ca e sincer cu tine si ca va ramane cu tine si dupahappy

| Bibishorrrr a răspuns:

Da este buna, dar nu neaparat"daca simti ca este barbatul/baiatul cu care o sa stai toata viata".In primul rand trebuie sa ai undeva la 99% incredere in el, pentru ca sti ca sunt uni baieti care isi doresc decat sex.Trebuie sa te inteleaga pe deplin atunci cand simti ca nu esti pregatita sa faci aceest pas si sa iti fie alaturi pana cand te vei simti tu in stare. Sper ca te.am putut ajuta! fundita?happy

| nIMic_3176 a răspuns:

Si daca vei realiza ca nu iti place sexul cu barbatul cu care vei sta toata viata? Atunci sa iti vad conceptia laughing

| zozozozol a răspuns:

Varsta fetei poate fi orcare poate fata sa aiba si 9 ani si sa-si inceapa viata sexuala si da conceptia ta e buna dar la final daca nu erau casatoriti x si y se despart...sa dus toata conceptia

| Aandraadaa a răspuns:

Mai, ideea e sa fii tu pregatita ca el mereu va fi pentru ca asa sunt baietii. Chiar daca nu stii daca vei sta cu el toata viata dar te simti pregatita si il iubesti eu zic ca merita. E doar decizia ta. Iar daca e insista pe tema asta inseamna ca e ca si ceilalti care vor doar sex. Sper ca te-am ajutat. Funda?batting eyelashes