| pvg a întrebat:

Ce ziceti daca eu fac un efort destul de mare pentru a ramane virgin ar fi corect sa imi gasesc o fata virgina? asaZicEu

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca asta conteaza pentru tine mai mult decat alte calitati, atunci vei gasi o fata virgina si te vei multumi cu ea asa cum este (adica poate avea orice alte defecte, inteleg).

| mgtow a răspuns:

Logic, si daca nu gasesti sau va fi una care te minte ca este virgina dai cu ea de pereti? Sau ramai sihastru daca crezi ca nu gasesti una virgina banuiesc...

| darrio2007 a răspuns:

Ar fi corect.Dar de unde stii tu care fata este virgina? Pana nu ajungeti sa faceti sex? Daca nu ar fi virgina, cum ai proceda?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

O partida de sex intre 2 virgini e un fiasco total..in locul tau, ca baiat, eu as rupe tot ce misca, e asa placut sa faci sex, de ce sa te castrezi pentru o prostie. Mergi la fetite ca ele stiu cum sta treaba si asa inveti si tu, cu cat esti mai experimentat cu atat mai bine

| BonneLess a răspuns:

Tu nu incerci sa ramai virgin, Problema ta e ca nu vrea nimeni sa o faca cu tine laughing

| pvg explică (pentru BonneLess):

Nu vreau eu sa fac cu nimenisad pardon

| BonneLess a răspuns (pentru pvg):

Si cu ce te ajuta sa ramai virgin? Traieste-ti viata, omule, daca ai cu cine. happy

| neutrino a răspuns:

Ai putina dreptate aici, cu toate ca problema e discutabila, dar risti sa ramai virgin.

| Zenit313 a răspuns:

Mda...cica faci efort, se vede ca esti disperat!

| Demonull a răspuns:

A ramane virgin e egal cu a te inchide in casa...esti animal inainte de om deci ai NEVOI (bine unii sunt doar animale)

| stark47 a răspuns:

"corect",nu ar fi cuvantul potrivit.pui prea mare accent pe treaba asta cu virginitatea. daca se intampla sa te indragostesti de cineva care si a inceput viata sexuala? te ar mai interesa de asta? ca ea nu e virgina si tu da? nu prea cred.virginitatea sin cazul nostru si al fetelor, ar trebui pierduta cu cineva la care tii mai mult decat la vanzatoarea de flori de la colt.u doar gaseste acea persoana speciala, crede-ma, cand ai sa o gasesti, nu va mai conta daca e sau nu virgina

| stark47 a răspuns:

Am uitat sa spun.e de admirat efortul tau de a ramane virgin.din nou, fii mandru.

| Raiiiisa a răspuns:

Sa stii ca cei mai multi care nu sunt virgini au parte de o fata virgina. Daca o sa ai prostul noroc sa te culci cu una care nu mai este? Sau ce o sa faci o sa stai sa o intrebi daca mai este sau nu, iar daca nu auzi raspunsul pe care vroiai sa-l auzi ii dai papucii sau ce? In felul acesta nu o sa ajungi prea departe.

| Ycu a răspuns:

Nu cred, cand o sa gasesti fata aia care sa te dea pe spate, nu o sa mai tii minte de asta, pentru ca inainte sa fi cu ea, nu o sa o intrebi, stii? esti virgina?, pentru ca va crede ca esti nebun si obsedat. Plus ca daca gasesti o fata mai experimentata ca tine poti invata de la ea. Dar cum a zis si doamne Brigaela, daca asta conteaza pentru tine si pe urma ideea ca a mai avut si pe altcineva inaintea ta te va trage in jos, atunci da trebuie sa cauti una la fel ca tine. Cheers.

| Roxx123 a răspuns:

Pai,corect nu ar fi nicicum..cum sa iti zic...Nu are importanta daca fata e sau nu virgina si in + de multe ori nu ai de unde sa stii daca e sau nu...In iubire nu conteaza care cum e virgin, decat sa te iubesti..sa nu fie bataie de joc.O relatie fara SEX e corecta deoarece atunci cand vrei sa faci sex cu fata respectiva, ea poate sa aiba banuieli ca iti bati joc, dar daca te abtii.e mai bine..deci,iubita ta nu trebuie sa fie neaparat virgina, doar sa va iubiti:*:*:*succeS!

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Te abti greulaughing trag nebunele de tine si u le refuzi,, ce nesimtit esti,laughing

| euuilem a răspuns:

Nu as prea fi de acord, unul dintre voi trebuie sa aiba putina cunostinta legat de sex.