| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de o fata virgina la 23 de ani?thinking

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

E o fata deosebita.

22 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu eram virgina la 23 de ani. Si nu mi s-a parut niciodata o problema.

| Libelle a răspuns:

Ce sa zic...
decizia ei, viata ei, vointa ei
mai demult si eu am pus o intebare asemanatoare, si am fost uimita de cati oameni apreciaza o astfel de fata

| Razvan a răspuns:

Oscilez intre felicitari si condoleantethinking

Abh
| Abh a răspuns:

Bravo ei!

| fabiola a răspuns:

Stie ce vrea si se daruie cui merita!

| Derye a răspuns:

Nimic special, imo.

| Rukhsandra a răspuns:

Hmmm...in zilele astea ori are parinti comunisti, ori e de alta religie unde n-ai voie sa faci sex pana la nunta ori e prea urata

| cristi202 a răspuns:

Dar ce zici de una la 37 de ani? Am cunoscut una si pot spune ca e o femeie admirabila.

| cristi202 a răspuns:

Ea oricind poate fi ca celelalte, celelalte insa ca ea, niciodata!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Ce sa zic, pana la urma asta e treaba ei si nu trebuie criticata daca ea hotarat asta.Fiecare e liber sa aleaga.

| alone a răspuns:

E o sfanta merita un loc in rai!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| protos87 a răspuns:

O fata cu anumite principii. I-as admira vointa.

| PhaseMorphXR a răspuns:

Dar ce ziceti despre baieti virgini la 23? dar la 28? dar la 31?

| Raresik a răspuns:

Wow:O

poate religia nu ii da voie sa faca sex

| raine a răspuns:

Ca este o fata
nimic iesit din comun
iesit din comun ar fi sa diferentiem intre virgine si nevirgine. sau virgini si nevirgini. aiurea

| RUMBURAK a răspuns:

Ca o apreciez.Bravo ei. Oricum e mult mai castigata decat una care de la 14 ani s-a jucat cu dinsa-intransa.Si poate a mai facut si vreo 2 avorturi pana acum.

| semy a răspuns:

Am o prietena are 27 si e virgina, cool, vb serios

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Bravowinking

| totem a răspuns:

Nimic. e desteapta sau e o dobitoaca? mai tare ma intereseaza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari.

| wess89 a răspuns:

E o fata deosebitawinking