| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de o relatie fecioara-fecioara?
are momente in care imi arata ca tine la mine si alte momente in care ma simt ca si cum as fi in plus sad
nu vreau raspunsuri gen nu crede in zodii sau de`astea.
sunt barbatii fecioara loiali? cum sa ma comport cu ei? mai exact cu el...

3 răspunsuri:
| dizzyizzy a răspuns:

Sincer si eu am prietenul fecioara si nu numai el chiar si prietenul cel mai bun e fecioara cu care ma inteleg excelent.
Dar cand vine vorba de iubitul tau, eu fiind peste, mi se pare total aiurea, are momente la fel cand imi arata ca ma iubeste si momente. parca ar fi indecis sentimental.Ca fecioara ii place sa i se faca totul pe plac si cand nu i se mai face, se oftica si nu-i mai convine nimic.
Eu as zice ca ar fi o relatie tare ciudata, dar poate ar tine, ei punand suflet in relatii s-ar putea sa iasa bine.
uite un link care se refera la comportamentul agresiv al zodiilor, poate te ajuta

http://www.astrosofia.ro/2011/03/zodiile-si-agresivitatea/

| nitro99 a răspuns:

Barbatii fecioara sunt foarte loiali, dar trebuie intelesi si respectati. odata tradati, chiar daca te reapropii de ei vor tine minte orice ranire care le-ai facut-o si greu t-i se vor destainui din nou.