| andreea_9164 a întrebat:

Ceao! am vb pe mess cu un baiat. pe strada ne zambim... si ne salutam, i'a spus unei prietene ca sunt draguta, credeti ca ar putea simti ceva pentru mine? Si cum ar fi daca l'as chema afara? happy

Răspuns Câştigător
| MonicutZZa a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca simte sau nu ceva pentru tine daca nu incerci. Invita-l sa iesiti (nu te lua dupa bla-bla-bla-urile prafuite de acum o mie de ani ca baiatul trebuie sa faca primul pas, esti o femeie puternica si independenta si care stie ce vrea si cum sa obtina). Iesiti, vorbiti, vedeti daca iese ceva. Nu te mai gandi "cum o fi..." "daca..." si nu stiu ce, pur si simplu lasa lucrurile sa mearga, ca sa nu regreti mai tarziu ca puteai sa faci din amicitia voastra o frumoasa poveste de dragoste.
Succes la intalnire si cine stie, sa va iubiti mult!
Sa ne povestesti cum a iesit! Vezi ca nu uit!winking
Pupici!

6 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Sa simta ceva la tine nu are cum numai din priviri, dar e atras de tine sigur
E o buna metoda pentru a fi cu cineva
Invita l afara, la o plimbare si iti vei da seama cum se poarta cu tine, daca te place
spor:*

| irina20 a răspuns:

Poate te place.Invita-l pe afara si vezi daca accepta.
In cazul in care ar accepta, sigur te place happy
Succes!

| AndreeaLupan a răspuns:

Pai cred ca intr-adevar te placewinking
dar daca doresti sa chemi afara de ce nu? idee buna

| danutz_6930 a răspuns:

Ce mai astepti? sa-ti sara in brate? fa si tu un pas, cat de mic dar fa-l! Invita-l undeva. daca stai pe net nu o sa aflii daca te placehappy! sa ne spui ce a iesitbig grin!happy!

| cute a răspuns:

Andreea sa stii ca eu majoritatea pe care i-am cunoscut.au fos de pe mess.sh tot dupa mess amfost cu ei.eu zic sa il intrebi daca iese la un suc si sa mai discutati. dar daca i-a spus prieteni tale ca esti draguta inseamna ca nu are tupeu sa iti spuna in fata dar.totusi te place catusi de putin.incearca tu sa faci primul pas o sa fie bine ai sa vezi.happy

| KoWalSky a răspuns:

Daca i`a spus unei prietene ca esti draguta cred ca ar iesii cu tine daca l`ai invita afara. Merita sa incerciwinking