| nelutzuinfernal a întrebat:

Ceao! ziceti mi si mie cum sa impresionez o fata?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Castigi la loto 1 miliard si vezi ca (,)chiar daca nu stii sa citesti fac coada in fata ta toate pitipoancele...

| oana_4978 a răspuns:

In pr rand sa fii natural si sincer.sa ii oferi protejare si dragoste

| danycosty a răspuns:

Conteaza personalitatea fetei, dar cum majoritatea fetelor sunt mai mature:Nu te lauda prea mult, poate doar intamplator cand vrei sa para ca nu stiai ca este acolo.Demonstreaza ca esti un gentleman.Nu injura nici odata in preajma fetelor.Fi cat mai amuzant, dar nu exagerat sau facand glume proaste.Ar trebui sa intrebi o fata care nu vrei sa o impresionezi ce ii place la un baiat. Dupa parerea mea fetelor le plac baieti simpli(nu falsi), amuzanti, bine imbracati, politicosi, mai putin copilarosi(cat mai matur in purtare), destepti si cat de cat aratosi.Asta ar fi baiatul perfect.Nu toti suntem perfecti, dar incearca sa imiti cat de cat exemplul meu.

| Maria_7235 a răspuns:

Sa fii insusi, sincer, direct.si arata-i ce simti pentru ea, sa faci gesturi frumoase de exemplu un trandafir rosuwinking. romantismbig grin