| pitbull93 a întrebat:

Ceaoo la toti, am o mica problema si vreau un sfat, voi ce ia-ti spune unei fete cand ea intreaba ( de ce sunt eu mai speciala decat altele, ce-ti place asa mult la mine) si cate chesti din astea. dar fara declarati de dragoste sau din astea ca inca nu suntem impreuna

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Haha laughing astea sunt intrebari cheiewinking Si mie imi plac big grin Trebuie sa fi foarte atent ce raspunzi pentru ca in functie de ce raspunzi, or sa urmeze si alte intrebari precum :" da, dar si altele au la fel. de ce eu?" big grin Nu stiu, spune-i ca ea e speciala, ca nu are nimeni ochi, buze..etc ca ale ei. Ca e unica in felul ei. Chestii din astea. Normal ar fi sa-i spui adevarul ceea ce vezi mai special la ea, dar daca tu intrebi aici.

| stpu a răspuns:

Ii spui o minciuna, normal. Daca ii spui adevarul se supara.
Nu poti sa-i spui "Tu ai sanii mai mari decat Marioara. Ai fundul bombat, asa pervers. Imi plac buzele tale mai ales cand ma gandesc la sex oral".
O iei cu vrajeli ca te simti bine in companiei ei, ca iti place modul in care vede lucrurile, iti place ca e independenta si sigura pe ea. Daca nici o fata nu sti sa minti... mai ai multe de invatat.

| Radiohead a răspuns:

Spune-i, ca ai vazut ceva deosebit, ceva ce nu poti explica prin cuvinte.