| anonim_4396 a întrebat:

Ceau, am intalnire cu o fata pe care o cunosc de 2-3 luni si nu ne-am vazut niciodata, oare sa o sarut de la prima intalnire sau e prea devreme?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Vezi si tu in functie de semnalele ei. In principiu va stiti de deja de mult timp si n-ar mai fi rost sa astepti, dar cred ca ai surprinde-o intr-un mod placut daca n-ai saruta-o de la prima intalnire totusi. Incearca la a 3-a cand deja chiar e derutata de tot si nu stie ce se intampla intre voi.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce doar sarut? invit-o la hotel si rupe patul cu ea ca doar va cunoasteti de 2, 3 vieti laughing
tu nu vezi ca aia te vede ca un catelus

| Emilian65 a răspuns:

Da, poti sa o saruti dar, pe obraz.

| Hammurabi a răspuns:

Adică nu ai văzut-o niciodată și deja ești hotărât să o săruți? laughing))
Nu vrei să ai răbdare să o vezi și abia după aia să hotărăști dacă vrei să o săruți sau nu? Nu e totuși un ritual de exorcizare. laughing

| Plato a răspuns:

De ce atata planificare? Nu programam impulsurile emotionale, ori le dai drumul (daca situatia permite), ori le opresti, dar niciodata programezi.

| Alexuţ02 a răspuns:

Depinde ce a fost între voi cât aţi vorbit pe net, dacă ţi-a spus în mai multe rânduri că te place, că te iubeşte, că ţine la tine, dacă ştii că e ataşată de ea, da.

Dacă e o întâlnire de "cunoaştere", atunci nu, aştepţi, vorbiţi, vă cunoaşteţi şi faţă în faţă, la final o poţi săruta, asta bineînţeles depinzând şi de ea, dacă vezi că nu ai "undă verde" atunci n-o fă.