| euuuuuu a întrebat:

Ceau asta e mai mult o intrebare pentru baieti (dar si fete)deci cand sunteti indragostiti sau nu chiar...va place mult de o fata simtiti fiori cand o luati de mana si aveti fluturi in stomac? va ganditi mult la ea? eu credeam ca mai mult fetele simt asta fiindca sunt mai.romantice.mersihappy

4 răspunsuri:
| evelynne a răspuns:

Toata lumea simte cam acelasi lucru atunci cand este indragostita...nu cont neaparat sa fii fata sau baiathappy sentimentele sunt aceleasiwinking. E frumos sa iubesti si sa fii iubithappy

| OFM a răspuns:

Da e adevarat

Răspuns utilizator avertizat
| lOllipOp a răspuns:

Sunt fata si de fiecare data cand il luam de mana simteam ca plutesc, ma luau fiorii si simteam o bucurie imensa at cand ma imbratisa, cand imi spunea ca ma iubeste, ca e fericit alaturi de mine, ca vrea un viitor si ca suntem facuti unul pentru altul.

Simteam ca am un motiv pentru.care sa ma trezesc in fiecare dimineata, un motiv pentru care sa iubesc, un motiv pentru care sa daruiesc iubire, afectiune, intelegere.
Un motiv de a trai.
Da simteam acei fluturasi care cred ca de fapt semnificau implinire, fericire, dragoste.

papa;-*