| anonim_4396 a întrebat:

Ceau... daca mam sarutat cu o fata inseamna ca sunt lezbi?

26 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat, femeile sunt mai gingase, au mult farmec, misterbatting eyelashes e normal sa vrei sa o saruti... app eu daca am sarutat o fata sunt lezbi? worried nici nu stiu acum cum as putea sa dau vestea parintilorsad in fine...si mai departe?happy

| loundy a răspuns:

Numai tu iti poti da seama de asta! Trebuie sa vezi daca te atrag mai mult fetele decat baietii, daca iti place mai mult compania unei fete in momente mai...sa le spunem intime. Dar nu te ingrijora majoritatea fetelor au si experiente din astea mai ales in adolescenta cand isi descopera orientarea sexuala

nony
| nony a răspuns:

Nu... dar asta e inceputulwinking
Asteaptá pana o sa faci petting cu o fatá si atunci .gataaa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aiiii ia ia ia ...toate au un inceput...

| CevaNormal a răspuns:

You gotta feeling thatwinking cine stie poate si esti, dar poate a fost o slabiciune happy

| ShaKuri a răspuns:

hee hee ehhh. pune totul pe seama. nesincronizarii.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu pentru a fi lezbi de la sarutat trebuie sa mergi mai mult... da ce ti-a venit

| faranume a răspuns:

Nu cred. poate te-ai sarutat cu ea doar din curiozitatewinking

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@nicunebunu asaaaaaaa deccciiiii?! thinking shame on you ...si mai zici ca ma iubesti aaaa? thinking draga eu nu sunt lesby!
laughing laughing

| lifeForJesus a răspuns:

Depinde... ti-a placut? big grin Daca da... si mai vrei, atunci esti cu siguranta!

| franz a răspuns:

Nu chiar, bisexuala ar fi mai apropiat... ceea ce e foarte normal, nu te speria

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ohooo.pai si eu am sarutat fete.si eu sunt lezbi.

| Encore a răspuns:

Eh lasa ca daca faceti si altele nu va mai trebuie prezervativ laughing

Normal ca NU!

| SweetCandy a răspuns:

Nu, inseamna ca ai vrut sa incerci lucruri noibig grin, insa nu face din asta o obisnuintalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| eeeeeeeeee a răspuns:

Ca punct de reper:esti baiat sau fata?

| bismark65 a răspuns:

Daca esti baiat .....nu

| Raiden a răspuns:

Daca esti baiat, sigur nu esti lezbi.
Daca esti fata, nu neaparat, cunosc fete care se pupa numai pe gura in semn de "buna" si tot timpul " iubita, sotia" etc.
Este adevarat acum ca nu e sarut ci un pupat pe gura.Depinde si cati ani ai.

| ariana_5123 a răspuns:

Buna. Depinde ce ai simtit in momentul acela, cat de mult te-a atras daca nu ai simtit nimic probabil ca doar ti-ai satisfacut o curiozitate ceea ce inseamna ca esti lezbi. Parerea mea

| Deeds a răspuns:

Poate erai beata, poate te-a provocat cineva, poate din curiozitate mai vrei sa se repete?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde dar aproximativ da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asa nu anseamna ca esti lezbi voi nu stiti ce anseamna daca se pupa cu o pretena e lezbii nu e adevarat an fine dar nu stiti ce anseamna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca nu pentru ca si eu m-am pupat cu o fata pe gura. nu unt lezbi. asta e parerea me

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de sarut, daca ai sarutato pe obraz sau pe gura sau mai depinde daca ai sarutato cu pasiune sau fortat, si eeste super cu o fata incearca, dar ai grija sa nu fie o curva sau poate fii ca si-o trag foarte misto mai stai pe fir

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu