| ckdjckj a întrebat:

Ceau.Deci eu si cu el suntem in aceeasi clasa, cand ma uit la el imi evita privirea de parca i-ar fi rusine.Cand vine vorba de mine e timid, se comporta total diferit fata de cum se comporta cu colegele mele.Nu m-a jignit nikiodata, in schimb pe cologele mele da! Credeti ca ma place? Dati-va cu parerea, vreau cat mai multe idei si sfaturi! Dau funda!:*happy

Răspuns Câştigător
| crazyboyy a răspuns:

Logic ca te place si nu vrea sa iti arate asta. ii e frica de o relatie cu tine. fa tu primul pas

7 răspunsuri:
| Angel_4471 a răspuns:

Probabil esti mai speciala pentru el decat celelalte colege. Este un semn bun, vorbeste cu el! Succes.

| ATHOS a răspuns:

Daca incepi sa scrii corect iti promit si parerea mea!

| Decebal a răspuns:

Te place... e indragostit pina la ureci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, s-ar putea sa te placa insa nu stiu sigur, daca tu zici ca e timid, eu cred ca ii este frica de cum vei reactiona daca iti marturiseste sentimentele lui, incearca sa afli ce simte el pentru tine, daca intr-adevar te place, apoi incearca sa te apropii de el prieteneste, fii deschisa, spontana, vesela si mereu zambitoare, vorbeste cu el! Succes!

| CHILIPIR a răspuns:

Inseamna ca te place foarte mult.

| Tanita_2385 a răspuns:

100% te place:p...

| Tanita_2385 a răspuns:

100% te place:p