| KameliaU a întrebat:

Ceau TPU, am o situatie mai complicata. sunt cu un baiat de un an, si am facut sex de vreo 3 ori,si nu simt absolut nicio placere,il iubesc mult,dar nu simt placere in corp. Dar la alti baieti ma excit foarte rapid, doar la el nu... de ce? m-am plictisit de el? nu stiu ce sa zic, dar e singurul baiat cu care vreau sa fac sex..si chiar nu simt absolut nimic cand o facem, ajutati-ma!

11 răspunsuri:
| aisha01eu a răspuns:

Poate nu va protriviti in pat. Cumva abia astepti sa termine, nu te relaxezi, nu te bucuri de moment? Acorda mai mult timp preludiului, mangati-va mai mult, cunoasteti-va mai mult. Si apoi, discutati. Spune-i ce se intampla, poate gasiti amandoi o solutie.

| RAY a răspuns:

Eu cred ca e de vina graba nu altceva in loc sa faceti preludiu sa o luati usor va grabiti si uite asa nu simnti nimic, e fb sa-si faca sex oral doar asa vei simnti ceva 85 la suta din femei simnte placere prin stimulare Clitoris
prin penetrare nu prea ai ce simnti

| HueyFreeman a răspuns:

Ce zici daca, stiu ca pare o nebunie, vorbesti cu el? Il inveti cum si ce sa faca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca esti frigida

| Raiiiisa a răspuns:

Schimba-ti partenerul. Daca spui ca altii te excita, iar el nu, insemna ca la el este problema.
Cu iubitul trebuie sa te intelegi peste tot, inclusiv in pat.

| NickName01 a răspuns:

Sexul nu e in elementul lui cand e in afara casatoriei...

| MissJJ a răspuns:

Inseamna ca intre voi doi ori nu exista chimia aceea, ori baiatul nu stie ce sa iti faca.In timpul preludiului spune-i tu unde iti place sa fii atinsa si cum, schimbati pozitiile pana gasesti una care sa te aduca mai usor la orgasm.

| AdYtZu189 a răspuns:

Nu mi-ai dat foarte multe detalii dar totusi voi incerca sa-ti explic. Poate nu o ate destul de mare exista pastile. Daca nu incearca sa creezi o atmosfera cat mai romantica cand o faceti.Nu trebuie sa va despartiti din atat este o perioada care trece. Sper ca team ajutat.BAFTA FUNDA?

| KameliaU explică:

Face totul perfect, am facut si sex anal, dar tot nu simt nimic. m-a lins acolo, si-a miscat limba bine, binelaughing) si tot nu m-am excitat...ma excit doar cand ma saruta pe gat, si pe ureche, nu mai stiu ce sa fac.

| xUnderground a răspuns:

Nu esti genul de fata care se excita facand sex cu persoana iubita, poate pentru ca petreci prea mult timp cu ea sau din diferite motive. Propune-i sa faceti testul celor 2 saptamani.

(timp de 2 saptamani nu veti mai fii impreuna si veti avea ocazia sa intalniti alte persoane)

Testul va poate apropia mai mult sau va poate despartii. Sper ca te-am ajutat. Multa bafta peace sign

| lucianbosdebos55 a răspuns:

Pai dc il inseli cu alti barbati trebuie sa afle! 111