| anonim_4396 a întrebat:

Ceau TPU azi am fost de se servici si nu prea am stat in clasa sh de app o luna stau ca un baiat de la mine din cls dar nimeni nu stie ca suntem impreuna. e acum povestea este alta eu am fost in excursie sh el nu ca cls sh ne'am juvat adevar sau provocare sh un coleg de'al meu ma pupat pe gura(fiind provocare) sh acesta a alat iar eu cum eram de servici nu aveam de unde sa stiu.pe la 16:30 ma trezesc ca un mesaj de la el cum ca vrea sa ne despartim pentru ca a aflat ca m-am pupat ca ala sh daca vreau sa stau el nu are nimic impotriva dar ca el nu vrea sa mai stau.acum el nici macar nu a vb ca mine cum mi se pare normal sh firesc,, ...credeti ca mai are rost sa vb ca el despre chestia asta pentru ca eu una chiar vreau sa ii exp, ca ti'n la el sh vreau sa afle adevarul nu minciuni deale colegilor.

Răspuns Câştigător
| creatza_8342 a răspuns:

Da eu krd ca ar trebui sa i explici poate va intelege si poate va veti impaca! multa baftawinkingxoxo:X

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa ii explici,dar trebuia deja sa faci asta.
E posibil sa te intrebe de ce nu i-ai spus tu din primul moment,dar din moment ce a fost doar un joc,ii poti spune ca tu chiar nu ai dat nici o importanta acestui fapt.A fost un joc,nu un sarut,la fel iti pupi mama,fratele,verisoara etc! Si inca, la ei, pui mult mai multa afectiune!
Fa-l sa inteleaga.
Succes!

| Alex0194 a răspuns:

Ne intrebi pe noi daca sa mai incerci sa il ''recuperezi''? Ce intrebare mai e si asta? Daca il iubesti du-te pana in panzele albe si recupereaza-l

| AdrianGabriel a răspuns:

Du-te la el. Nu ezita nimic. Mergi srept la el la usa, dar nu fii ferma. Cand deschide usa, spune-i ca vrei neaparat sa vorbiti. Spune-i ce s-a intamplat si ca il iubesti mult, si ca vrei sa nu inteleaga gresit si ca totul a fost un joc, o provocare.

| Muffin_1218 a răspuns:

Totusi.daca.ai.fost.cu.el.trebuia sa nu accpti provocarea.