| Zzzo a întrebat:

>Ceauu:D< FUNDA, VOT :x uitati-va la poza asta :P http://light.sunphoto.ro/photos/normal/27940686_GEWFIDVO X.jpg vedeti clip-arturile acele? sunt sigura ca e facuta in photoscapte, dar clip-arturile cum le-au pus? de unde le-au luat? [scuzati categoria`, dar e cea mia vizualizata] :D sau daca nu e in photoscape, atunci cu ce program? :X help me :) urgent...:X stiu ca nu merget, dar trageti linkul sus la cautarea pentru site-uri:)

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Cu Photoshop si clip-arturile sunt facute tot in photoshop. Photoscape e un **** pe langa photoshop

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vorbești despre... " 404 - Not Found "?
Așa îmi apare după ce dau click pe link.
Baftă!