| Florian000 a întrebat:

Cel mai bun raspuns are funda. Salut! voi cum ati reactionat cand v-a placut prima oara de o fata/baiat? Daca stiati ca si ea/el va placea ce ati fi facut? argumentati

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Mi-a sangerat nasul, apoi m`am sters ca sa nu o murdaresc si m`am dus sa o cer in casatorie.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Adresezi in mod direct intrebarea daca i-ar face placere sa deveniti prieteni si in functie de raspuns poti propune sa va petreceti cat mai mult timp impreuna, iar in caz de refuz pur si simplu ii spui ca ti-a facut placere sa faci cunostinta si consideri ca si in aceasta situatie propunerea ramane valabila pentru o alta data.

| Florian000 explică (pentru corbulalbrosu):

Eu intrebam ce ati face voi de curiozitate nu pentru mine

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Simplu, te bagi in seama cu acea fata. daca nu o cunosti prea bine. e bine sa vorbesti cu ea. sa o cunosti usor cu usor, si nici sa nu dai inapoi cand e suparata, nervoasa. e bine sa o lasi sa se verse pe tine. te vei obisnui cu unele stari ale ei asa. si iti va fi mai usor pe viitor sa o calmezi sau alte chestii. Si o vei cunoaste din ce in ce mai bine si ea la fel va vedea ca poate sa aiba incredere, sa se bazeze pe tine. si va dori si ea sa te cunoasca mult mai bine. adica ii vei deveni un tip interesant. si asa ar fi bine sa ramai. nu strica sa glumesti cu ea uneori. sa incerci sa o surprinzi, sa te porti ca un domn. si nu e nici o rusine daca ii pupi mana deseori. o poti invita la plimbare, bine. eu asa am procedat prima data XDD si acum asa procedez. dar depinde de fiecare. cel mai bine e sa fiiiiiii tuuu insuti. si totul va fi bine sa nu joci niciodata un rol care nu e al tau. e bine sa fi asa cum esti tu, sa fi deschis cu ea. Si totul va fi ok. Dar depinde si cum e ea.,