| iubbirica a întrebat:

Cele mai frumoase statusuri si cele mai multe. Funda. Restu vottwinking

Răspuns Câştigător
| anonim1_5325 a răspuns:

Mam educat singura intr-o lume dura
si am vocabularul necesar sa va.*** in gura

Esentsele tari se tsiin in sticlutsele mici!

.Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viatsa. Fiecare sfarsit are un nou inceputlove struck.

Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine!

"• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta"

Fetele ofera si iarta.da` baietii primesc si uita.

Ai fost cu mine cand am zambit,ai fost cu mine cand am suferit M-ai luat de mana,cand am ratacit Ai fost cu mine M-ai iubit.

Daca cineva iti spune TE IUBESC,sa-i spui ca minte.caci iubirea nu se spune ci se simte...
Stiu sa iubesc. stiu sa ranesc…. nu te juca… sti bine ca pot trisa

Nu esti decat o marioneta si-ti dai impresii esti "vedeta ma faci sa rad…esti chiar penibil dar tu te crezi "irezistibila"

[Eu am crezut in tine Tu ai facut doar ce ai vrut Si poate ai tzinut la mine...Dar sa'mi aratzi nu ai stiut
Te iubea , fraiere . Chiar` te-a iubit candva ! Priveste`o dar` stai departe , acum nu te mai vrea

"Bai esti prost? Nu o lasa NICIODATA sa plece Pentru ca o iubesti, si te iubeste !’’

"In agenda lui` a ramas`: X love struck pe care a cunoscut`o candva` cea pe care n`o poate uita` love strucklove struck

""Privirea mea nu sparge gheata,dar pe tine te face bucati. :

"Ce unii au si Nu apreciaza altzii isi doresc si doar Viseaza !

"Baietii fara fete, nu pot rabda ! Arati bine, esti desteapta, il faci ! Dar daca pui botu` la vrajeala lui, te dezbraci !"

"Te atrage [dar te si enerveaza] felul ei copilaros de a fi Zici mereu ca nu te intereseaza persoana ei[dar stii prea bine ca nu-i asa]. Mereu vei avea o slabiciune pentru ea .

Te vei uita la mine. si te intrebi ce e cu tine ai uitat ca mai avut si mai pierdut cred ca inima iti spune. ca tu inca mai ti la mine

[?]Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`[?".

Sunt fitoasa :X ! nu-ti convine ? Za.i la Mata nu.mi zii mie . !:p

Iubeste`o numi pasaa .Pastreazoo` de tOtt` . iar pe minee ca`ndd ma privestii` sa te lingii pe b0tt` :p

Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.

" Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte! "

Nu am sa te mint . faci parte din viata mea . stii bine pentru tine tot as da. love struck nimic raw nu se va intampla daca am un vagabond in pireajma mea love struck

Javrele sunt invidioase,curvele geloase, penalele jegoase v'adunatzi mereu ca sa ma barfitzi la greu, da va torn bezina'n gura sa luatzi foc Fu**va'n gura `

Elegant`.Fenteaza`le pe`obstacole`, si-arde`o incet`.Ca graba strica orice efect`

"ziCe ca ma iubesthe` si ca tzine` la mine . si in fieCare seara vinne la thine` dha bah` ZDREANTZ-O ! . the` fuThe` pe Tine` . si se ganDesthe` La Mine ;x
O sa incerce sa te jigneasca...O sa ia droguri non`stop.O sa vrea sa te insele.Insa tu iarta`l de tot.Orice s`ar intampla.El pe tne te
iubeste.Tu esti fetitza lui si fara tine`nebuneste

sa taci cand vb eu...nu-mi place s minti cand mint eu nu-mi place s imi sp PA...asta e replica mea"

muLTe barfe`. muLTe Tarfe`. asa-i viata`. cand Te gandesTi La eLe Te apuca greata`. daca vrei iTzi dam n0i subiecT de barfa`. hmm` viata`i cea mai scumpa Tarfa`

•`Daca vrei sa mai dai ochii cu mine,sa stai,retine :
Ramai cat vrei... dar nu incerca sa gandesti pentru mine[

"""sunt gata sa traiesk oO alta viata sunt gatha sa le arat tarfeloor_|_ o`alta fata:
• mi-ai promis . Stiu ! M`ai mintit . Stiu ! Dar tu vei regreta cand va fi prea tarziu !

ღ˙Fєtєlє mєlє.sα vα spun cєvα.bαιєtιι fαrα fєtє nu pot rєzιstα.

Daca` te prind cu vreuna ...ii tai paru .ii rup gura sa ma tina minthe bine .s nu umble cu tne...

in cOntinuare crezi ca tOtu`iti apartine.pOti sa ai Orice,insa cLar.nu si pe mine! [ ] *

Am O`o NeBunie:-x`\Care Iti Place Tie`\... Am Un Stil Aparte .Eu Nhu Sunt`h Ca Toathe :]] !`"
O femeie`n viatSa` ta e ca fOcu` nu uita.Chiar` de Ssufera` si`` plangeE voinTsa femeii` Invinge!

`nu`mai antUrajul taw te-a faqut sa fii om rau./

AgitatSia` inCepe`.eSthi gata de` parTy? Hai cu mne` sa`tSi arath ce te asSteaptha`

SunT` tOt ce vrei`...si nu` pOtsi` avEaa`! tOt ce`ai avuT` si n`ai jTiuT pasTraa` `! [ semnEaza`: d0mnish0ara` caRe` te-a dat peSte` cap `!] ♥ ~

TE uItI lA mN iNvIdIoAsA pHe sUb BrEtOn DaR eO ThE vAd MaI pIeRdUtHa ca Un ApEL Pe TeLeFoN

• Nu ne plaC tarfele prOaste . care se baGa in proBlemele nOastre ! •

• In Continuare Crezi K Totul Iti Apartine Poti Sa Ai Orice,Dar Nu ma Mai Poti Avea Pe Mn Nu Trb Sa Ma Cauti,Iti Spun Unde Sunt...In Discoteca Q Baietii,acolo Unde M`ai cunoscut
"Ai vrea sa fi` ca mne`happy sa faci tot ce`tsi doresti`love struck crezi ca nu observ cum ma privesti`smug oare mai crezi in povesti`batting eyelashes"

• Tine`ma aproape pentru ca s`ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant,in timp ce tu erai ocupat sa colectionezi pietricele
Ochii sa tii deschizi kiss , si sa ma vezi asa cum snt ! happy apoi vei realiza ce papusha ai pierduth.tongue
Pana acum erai cu ea si acum te intorci si imi spui ca ma iubesti? oh go on
Genu ăla de fatha care te vrea`smug.da' n-are nevoie de tine oh go on
Femeia inseala doar pe cel pe care`l iubeste. Pe ceilalti ii paraseste pur si simplu!
Se-adună chestii care te marchează , şi până la urmă îi tragi după tine pe toţi care îţi întind o mână .straight face
•Mereu cu zâmbetul pe buze nu se stresează , nu prea o interesează ce urmează .
De atata barfa m`am int0xicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat
"Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza eu simt ca tot ceea ce fac e bine si niciodata n'ai sa poti schimba ceva in mine love struck
O fataa specialaa nu o intalnestii` la oricee pas.Cand nu mai ai sperannte,ea te scoate din impas.
chiar dk n`o sa`ti mai spuna:"noapte buna!" si nici pe strada:"Buna!" . Ai prieteni kre`ti spun:"Bai esti de 1000 de ori mai buna,decat aia pe kre o suna!
Ma CrEzi O fIguranTa… tIpa imporTanta dar Te Inseli prea Tare aparentzelE`s inselaTore
"Ea ma certa,ea ma`ntselege ea e sora mea sh mi`o dovedeste[;x]"
May baiathule , tu ce stii de mineh ? Cha`s frumoasa si cuminte !? mah , uita-te la caracteru meu si la ce stil am beib`pe spate te-am dath ! :*
"Ma amuza baieteii care se vaita ca au suferit din dragoste , Si ca nenorocita dracului ce a îndraznit sa le facă . v-a ranit orgoliul , ma , nu sentimentele !
e fiara ce`atraGe prada cu un zambet inoCent. licoarea cea letala cand cauti un sentiment. )"
"Spui ca e doar o pustoaica care nu stie ce face J) Dar din zii in zii tot mai mult iti placeJ))love struck

Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap
Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui „Pa! . Nu uita -- asta e replik mea !
Ma privesti snt mik' nah dar uite asa micutsa cum sunt ti'am furat inimioara ta ! :-x
Noi 2 love struck suna bine adica ce tot spun ?! mai bine zis suna nu dragutsule eu nu mai fac parte de mult in viatsa ta.
°• Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°
Poate nu sunt la fel de frumoasa ca ea rolling on the floor____poate nu stiu sa fac ce face ea ... dar ce fac EU stii doar tu .___ce face EA stie tot orasu`winking
Toate il vreti macar o noapte Dar nu are timp de vagaboante … Va vrajeste, va zapaceste va da sperante, va amageste ... Dar cand vine vorba de iubire va spune ca ma are pe MINE!
Perversitatea le-a intrecut pe toate...Acum te rog,stai si tu deoparte
Dincolo de cuvinte sunt sentimente infinite . love struck
Este atât de schimbată ! Exact cum ai zis tu că nu o să fie vreodată !
M`ai vanduth cand ai avut `Ocazia` Io`NU te vand` Te dau degeaba •
Orgoliul e mult mai preSus de iubire.
ti-ai luat`o`n cap . ce pakat Akum ejti mai de *** Ce s`a intamplat ? ti-as fi spus ca te iubesc da *** n`ar fi rimat
Potzi` sa` fii` kat` vrei` de` fitzoasa` . in` fata mea` ramai` o` mucoasa` Potzi` sa` fii` tu` ori` si` cine` .ca` nu` dau` un ` ban` pe` tine`...`!
Nu`s ca voi.sh nu am fost niciodata.Nu`s ca voi.va repet inc`odata.Nu am vrut,nu am nevoie .d mila nimanui.Prietenii p care`i am docamdata`mi snt destui
Orice ni se va intampla , mereu vom fi in picioare .
Suntem gata sa le dam peste nas fara nicio ezitare.
In viata oricărei fete există un băiat pe care nu-l va uita niciodată.şi o vară în care s-au întâlnit ! sad
Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot… ♥
Traieste-ti viata, nu privi inapoi, mergi inainte chiar daca sufletul tau plange dupa acel baiat frumos ! sad
Totul trece,asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

♥Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy

din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar""

Totzi avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importantza • N`ai decat o viata •

Ma uitam la tine si imi venea sa zambesc , erai atat de dulce de neinteles ! sad
Si nu am sa dau satisfactie tarfelor! am sa tin capu' sus indiferent de ce ar fi !

Iti place numele ei si parul ei blond.Iti place chipul ei ,iti place al ei ten. Iti place ca n-are figuri si ca e naturala.Iti place ca e dulce,iti place ca e reala ! love struck

Nu merita! Tu suferi.Si vrei sa fie bine→ In timp ce lui. Nici nu`i pasa d tine [...] 

Te maturizezi prea greu sa stii ca nu`s mata sa te iert mereu )

6 răspunsuri:
| LittleDrop a răspuns:

. Asa ca fii tu, zambeste, pana cade cortina Asa ca poti s`alegi sa pleci pe absolut orice drum Stai linistit cu ai tai in suflet, esti absolut imun! :-x
. Privesc spre viitor, cand trecutu`l las in urma Si as vrea ca tot ce`a fost, de maine sa se stinga! :-x
. Ma`ntreb: Te`a durut? Sau poate acum ti`e mai bine?!
. I want someone who will wipe my tears away and make me smile when I`m down! :-x
. Privesc cum tu devii cea mai frumoasa floare, si te culeg gentil intr-o zi cu soare, Petrec cu tine zile si nopti ametitoare, ca un copil, hipnotizat de culoare...
. Ea, poate e singura ce poate Cand apare sa-ti trimita problemele departe! Iar el, poate e singurul ce poate Sa`mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate! :-x
. ●●●Viaţa єstє o piєsă de tєatru,iar noi suntem actorii єi. Jucăm cu rolul nєînvăţat şi nu є nimєni să nє suflє când nє-am încurcat●●●
. De ce ne`ndragostim apoi nu mai iubim? Si spunem adio fara sa gandim?
. Mi-aş dori să fiu o picatură de sânge, să curg prin venele tale, să ajung la inima ta şi să rămân acolo pentru eternitate.
. Sometimes when I say "I'm ok" I just want someone to look me in the eyes, hug me tight, and say, "I know you're not.".
. Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama!;), dar daca maine dispare, ai sa vezi ce mult inseamna. :-j
. Si maine e o zi.Si maine voi zambi.Chiar daca mi-e greu.Voi zambi mereu.
. Mereu mandra si multumita de mine special pentru alea care ma vorbesc de " bine "!
. • Nu sti când totul e de vis, cãci totul se duce când luminile s-au stins.
. Trăieşte şi iubeşte cât mai ai timp. Căci viaţa ta n-are repeat. Asta ţi'o promit!;)
. http://www.lipiciosii.ro/? do=Jurnale&user=59936&post=18038
. Cum e mai bine? Cu o minciuna care zambeste sau cu adevarul care lacrimeaza?
. Plangi si zambesti… zambesti si plangi. plangi zambind si zambesti plangand.
. http://www.lipiciosii.ro/? do=Jurnale&user=58779&post=13668
.Important e sa poti sa-i pretuiesti pe cei ce nu pot trai fara tine si sa nu alergi dupa cei ce sunt fericiti in lipsa ta.
.Departe de tot e nimic, iar dincolo de nimic e totul!
. Sunt un milion de stele si un milion de vise, tu esti singura mea stea si singurul meu vis! Te iubesc!
. Oh, I'm sorry for blaming you For everything I just couldn't do And I've hurt myself by hurting you.
.Ea e soarele dupa furtună, intr-o lume atat de nebună!
.Jucându-te cu sufletul cuiva, nu-i o glumă. E ca la meci, ocaziile se răzbună!
.Fara Prejudecati, Incompatibilitati Si Defecte...Vreau Ca Momentele Ce Urmeaza Sa Fie Perfecte:-x!
.Dacă aştepţi momentul potrivit, te pot depăşi cei care nu îl aşteaptă!
. Nu` privi in spate. poate te` impiedici. sh` o sa cazi!;)
.Depaseste orice limita facand imposibilul prea posibil.
.Pastrez in mintea mea clipele frumoase, si imi pare rau ca ele sunt singurele ramase`! :ჯ
.De azi am un scop, sa pun fericirea mea pe primul loc:-x!
.Nepasatoare, ganditoare, mereu visatoare:-x
. Dacă vei sta pe gânduri şi te vei întreba de ce trăieşti, un tainic glas îţi va răspunde: să lupţi, să speri şi să iubeşti.
. Cand o vezi in mintea ta apare aceeasi intrebare: oare prietenul ei o iubeste mai tarE?
. Daca azi` a fost greru. maine va fi mai binee`. Trebuie sa ai mereu sperantele cu tinee`.Fii puternic, nu te rataci si spera la mai bine in fiecare zii`!
. Si promit din nou sa nu mai cred in promisiuni!:)
.Si as vrea sa culeg stopi de vant, sa-i arunc pe pamant...sa devina cuvant!
.Spune-mi oare mai sti cum a fost. primul inceput, primul vis pierdut. Spune-mi sti cate ne-au mai ramas... pana azi?
.Spune-mi oare mai sti cum a fost. primul pas gresit, primul reusit? Spune-mi, sti cate trepte-au ramas. de urcat?
.Vreau o viata nouaa! Si de restuuu` caramele!:))
. Chiar daca unii nu ne lasa sa traim, privim inainte si ironic le zambim.
.Ai patruns vreodata dincolo de curcubeu ca sa vezi daca e colorat si-n partea cealalta?
. ºAzi ´ open your`º eyes;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´. Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº poti ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~
.Ei n`au haru` sa copieze originalu`:P
.Ea cand e suparata, nu te injura. Ea pur si simplu nu se uita la tine, nu iti vorbeste, nu te asculta. Te face sa te simti "zero" in fata ei. Nu te considera. Indiferenta devine cea mai buna prietena a ei. ♥
.Las-o sa cada,sa se raneasca,sa planga,sa simta ca traieste! Caci stii mai bine ca oricine...ea, intr-un sfarsit, tot se ridica...si zambeste!
.Umarme mich, leg meinen Kopf in deinen schoß, beruhige mich unde lass mich nicht mehr los! :-x [imbratiseaza-ma,aseaza-mi capul in bratele tale, mangaie-ma si nu ma parasi...]
.In lumea noastra totul se leaga ca-n basme. Dar e putin cam diferit de asteptarile noastre!
.Şi-ţi vezi de treburi, că oricum viaţa merge`n şuturi. Ai căzut - te`ai ridicat - înveţi noi moduri să te scuturi!
."No matter how many times I tell you she’ll break your heart, or how many times she does it, you’ll never give up. Why, you ask? Because you love her." - Charles Dickens
. Fara droguri, ca dragostea ne era de-ajuns. Fara prea multe intrebari c-aveam sarutul ca raspuns. Fara alcool, fiindca ne-mbatam cu iubire. Faceam doar lucruri simple care ne umpleau de fericire!

. Vreau ce-i al meu sa fie doar al meu! Sa nu iubeasca nimeni ce iubesc si eu!
. Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange!
. Fericirea-i cantarita in baloane de sapun, Ele se sparg cand visele ti se prefac in scrum.
. Ce e o amintire? Nu e nimic! Nu o poti vedea, nu o poti auzi, nu o poti atinge... si totusi e atat de mare incat n-ai puterea de a o distruge sau a o uita...
. Ai sperat, ai visat, ai pierdut. Ce conteaza? Inca mai poti pierde, mai poti visa, mai poti invinge... Asta conteaza:)
. Accepta`te pe tine fara masca... Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca...Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca.
. Believe in me when no one else does. You’re my now, my is, my was! :-x
. "When love is new it's magic, when love grows old, it's tragic…"
.Se stie ca orice "minune" incepe cu un zambet, zambetul porneste noi si ciudate sentimente care la randul lor te fac sa te simti "in al 9-lea cer "…
. M-ajuti sa trec peste momentele grele Tu esti cel mai frumos refren din toate piesele mele.:*
. [●๋•]" O vrei asa cum este ea. :-x Esti norocos ca e a ta`.[●๋•]"
. Inchide ochii pentru o secunda, asculta in inima mea cum dorul ma inunda. permite gandului meu in suflet sa-ti patrunda, cat de mult te iubesc o sa-ti raspunda. :-x
. La granita dintre zile se nasc vise si dorinte, nu renunt la ce`mi doresc, indiferent de consecinte!

| iubbirica explică:

Nu am citit ink statusurile, acum le citesc si dau funda cui vreau eu

| eduardinoedy a răspuns:

Sa nu ma crezi niciodata. crede-ma :-))

| AlyNNutzA a răspuns:

Chiar daca nu sunt prima, sunt singura care conteaza.
Prietenie înseamnă să fi alături de prieteni, nu când au dreptate, ci când greşesc.
O vezi pe mess, dar n-o bagi in seamă. O vezi pe stradă, te uiti la ea si iti vine s-o saruti!
daca zambesti cand lucrurile merg prost, inseamna ca planuiesti sa dai vina pe cineva.
nu lua viata in serios, si asa nimeni nu scapa viu la final.
adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda…
Pac a murit, Einstein a murit, nici eu nu ma simt prea bine…
♥Telefonul il strang cu obsesie in mana.Nu stiu cum sa fac sa te sun.
♥ Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi.
Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!
♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."
♥Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!
♥Multumesc lui Dumnezeu pentru fiecare moment In care am ras sau am plans,mi-e indiferent constient ca fiecare hop...e o incercare si fiecare reusita un raspuns la o intrebare!
♥Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.
♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare.
♥Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
♥Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy
As fi vrut sa te pastrez in inima…nu ma meritai iubire…uita`ma!;-j
Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce
Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!
pentru tine as prinde ploaia din cer love struck!
Din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar
Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J
Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce.

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni. thinking
Si cand te suna o arzi gen:"Ce pot sa mai fac stapane? " Si maine tu inca speri sa va impacatzi.E ca un drog si nu numai tu te'ai intoxicat.batting eyelashes
Aud v0cea de deasupra mea. Spunându.mi că nu eşti bun pentru mine.Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`
Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!
Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x
N`am iubit p nimeni cu atata dor... si de-a fost ceva... a fost trecator.
As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut! love struck
Ca un tablou te privesc Esti tot ce mi-am doresc"
Când a trebuit să completez fişa de imigrare, mi-am dat vârsta 19 şi profesia geniu. Am adăugat, de asemenea, că nu am nimic de declarat în afară de talentul meu.
Avem atât de multe în comun cu americanii, cu excepţia limbii, desigur
Daca cineva nu a gresit niciodata, inseamna nu a incercat sa faca nimic nou.

Oricine trebuie respectat ca individ, dar niciodata idolatrizat
Invata din ziua de ieri, traieste pentru ziua de azi si spera pentru ziua de maine. Lucrul important este sa nu te opresti din a pune intrebari
Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai.
; x poate eu nu stiu ce`i dragostea... dar d tine` m`a legat ceva; x
inima ta` daca ar spune ceva... sufletul meu stii ca te`ar asculta; x
FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA puppy dog eyes?

| AlyNNutzA a răspuns:

Bai ti-am dat degeaba statusurile straight face?
Da-mi fundita odata puppy dog eyes

| victor999_4422 a răspuns:

Las-o balta
nu au nici un farmec statusurile
statusul ii pus acolo daca ai ceva de spus tuturor nu sa arati cat de mult suferi prin ceva prosti de versuri care nici macar nu-s scrise ca niste versuri
compune tu cateva o sa ai o satisfactie mult mai mare
happy