| Lilia2621 a întrebat:

Centurile vibratoare sunt daunatoare? Chiar ard grasimea? Ce avantaje si dezavantaje au?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Sincer nu sunt bune centurile de slabit. Am avut si eu una si nu mi-a folosit la nimic. O sa iti fie foarte greu deoarece produc acele ''vibratii'' la burta si creeaza o senzatie foarte neplacuta, o senzatie de electrocutare, lasand si cateodata pete rosii.
Eu iti recomand sa iti sa iti iei rolele sau bicicleta si sa iesi afara cu prietenii. Este mai bine decat sa stai ''suportand'' centura de slabit care nu da rezultate.
Cel mai bine arzi caloriile daca faci sport.
Daca vrei sa slabesti, mergi la un bazin prin oras ca sa inoti, tuturor ne place sa ne balacim. In fiecare zi, maseazate cu crema pentru celulita si mananca sanatos!

Numai bine!