| oleee a întrebat:

Ceva apelative pentru prietena? cele mai bune idei primesc fundita:X

13 răspunsuri:
| Fifylici a răspuns:

Sufletel, puiut(suna prea siropos) ingeras, iubita prescurtari ale numelui
eu din astea asa prefera sufletel dar tot mai mult imi place sa i spun pe nume mi se pare cel mai serios asa

| marla a răspuns:

Infinitul meu >>> am auzit si asa ceva =)

| arysa a răspuns:

Bulgaras, ciocolatellaughing

| blonduu a răspuns:

Ingeras, puisor, puiut, pufuletz, pufisor, viata, sufletel, iepuritza happy

| sbk a răspuns:

Ciresik mea de pe tortwinking

| francesca a răspuns:

Pffff...sunt destule.de ce nu incerci sa fii mai original, gandeste-te la ea si alint-o intr-un anumit fel.bombonica,plushulet,puiut,strugurel,ubita,tongue

| loveaholic a răspuns:

Iubi, cea mai dulce fata, iubire

| NimeniCuActe a răspuns:

Cauta! www.dexonline.ro sau Gugăl;)

| xandra_3994 a răspuns:

Iuby, baby, iubb...sunt multebatting eyelashes

| alex1991 a răspuns:

Bubu--de la buburuza:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guritzarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guritzarolling on the floor

| Magot a răspuns:

Maimuta.