| anonim_4396 a întrebat:

Cezara sau Anca va cuceri burlacul? [finala de joi]

12 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ne scutești cu rârâitul tău?

| maradi3 a răspuns:

Pai in mod normal, cea din republica moldova! De ce? Pai pentru simplul fapt ca oricine in tara asta de *** are drepturi...mai putin romanii!

| DraPraaHaarp a răspuns:

Sigur cezara va castiga, deoarece pe ea a reprimit`o burlacul in concurs, iar de la inceputul emisiunii se vedea foarte clar ca cezara e in mod normal favorita, bineinteles burlacul a stiut cum sa se comporte si cu celelalte concurente pentru a le tine in suspans

| Alice a răspuns:

Bag mana in foc pentru Cezara! e posibil sa ma ard dar e evident ca ea o sa castige! E cam mironosita.toate sunt asa! Urasc emisiunea, ma mai uit la sezonul3 cand va fi Bianca Dragusanu burlacita o sa ma prapadesc de ras cand o sa-i vad p-aia ca-s in limba dupa 60% plastic! Sau poate Anca care e destul de draguta dar vedem joiwinking

| Lolita1130 a răspuns:

Eu cred ca niciuna din fete. Cred ca o va aduce pe Anamaria inapoi si va ramane cu ea... sau daca nu, nu va alege pe nimeni! Funda daca e asa, pup :*

| Kissy123 a răspuns:

Daca castig la raspuns imi dai funda?puppy dog eyes
:O3

nu cred ca cezara darie v-a castiga ci ancawinking

| katy1151 a răspuns:

Cezara am vazut niste imagini cu trandafirul alb in mana

| AnyAnutza a răspuns:

laughing loredana?laughing e cea mai falsa laughing in fine toata lumea stie ca ana maria a castigat si chiar se potriveau big grin

| Adicteddd a răspuns:

Eu zic ca nici una nu va castiga, si burlacul va pleca si le va lasa acolo si dac este adevarat funda?

| claudiu_7286 a răspuns:

Sper sa nu castige nici una din ele sunt doua false si mincinoase, castigatoarea trebuia sa fie loredana.

| anky13 a răspuns:

Dupa parerea mea Anca va castiga

| calin1993 a răspuns:

Anca va castigawinking