| Dog4234 a întrebat:

Chiar contează atât de mult numărul destinului și zodia în relația cu persoana lângă tine? Dacă am cifra destinului 9 și partenerul are cifra 8 nu ne potrivim. Dar dacă suntem zodia Rac - Pești ne potrivim. Vă rog să nu mă luați la mișto și să îmi dați un răspuns dacă puteți.

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu conteaza deloc.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ca chiar conteaza atat de mult, ca chiar nu conteaza nici atat de putin. Adica deloc.

| Mayhem666 a răspuns:

Te rog frumos, spune-mi ca nu crezi in prostii de genul.

| Floridori a răspuns:

Conteaza! Eu am cunoscut un cuplu foarte frumos.Parea ca se potrivesc, totul parea ca merge bine, dar el avea numarul destinului 9, iar ea 8. S-au despartit teribil, cand ea a aflat ca el avea copii cu alte 2 femei cu care traia in paralel si era cautat de politie pentru diverse infractiuni.

Apoi, o amica din zodia Pesti s-a indragostit de un tip din zodia Rac.Erau foarte indragostiti, el era foarte loial si atent, iar ea era foarte incantata ca dupa multe esecuri in dragoste, intalnise persoana perfecta.S-au casatorit, iar el i-a promis ca o va iubi si accepta cu tot cu fetita ei de 6 ani dintr-o relatie anterioara, fara probleme.
S-a terminat tragic atunci cand tipa asta si-a dat seama ca sotul ei ii abuza sexual fetita.

Am avut o colega 100% lesbiana si un coleg 100% gay.El Pesti, ea Rac.Deoarece proveneau din familii foarte stricte, au decis sa se prefaca de ochii lumii ca sunt impreuna, astfel incat parintii sa le mai dea pace.Au si inchiriat un apartament impreuna cu scopul de a economisi.Si-au dat seama ca au foarte multe in comun si s-au indragostit.Chiar daca la inceput era o relatie platonica deoarece fiecare invoca lipsa atractiei sexuale, in prezent sunt de 12 ani impreuna si au 3 copii.

Povestile sunt 100% reale, cu exceptia superstitiilor zodiilor si a numerelor destinului.Desigur, ar mai fi exemple, dar le-am ales pe cele mai bombastice, deoarece, ceea ce vreau sa spun este ca superstitiile nu au nicio relevanta si ca viata reala bate orice scenariu pe care ni-l putem imagina, indiferent de zodii, planete, stele si orice altceva.Atat in sens negativ, cat si in sens pozitiv.
Oamenii sunt buni, sau mai putin buni, potriviti sau mai putin potriviti indiferent de data nasterii.

| mastadont a răspuns:

Acestea nu contează deloc, sunt doar niște superstiții lipsite de temei și prostești, nu mai crede în toate tâmpeniile.

| Ciprian09 a răspuns:

Poți sa fii prost în orice zodie! și poți fi tot asa indiferent de numărul pe care îl ai.