| florinboss98 a întrebat:

Chiar sunt urat de ce toate fetele pe care le plac eu ma refuza? dc doamneeee credeam ca va fi altceva dar s-a dovedit ca nu chiar sunt asa de urat?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Inca nu ai intalnit persoana potrivita, nu ca ai fi urat sau ceva de genul

9 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Ce am putea raspunde la intrebarea asta? Important e sa ai atitudine! Poti sa fi cel mai frumos, daca nu ai atitudinea potrivita nu vei atrage privirea pe care o doresti.

| Felys a răspuns:

Poate ai aspiratii prea mari, poate alegi fetele nepotrivite pentru tine, poate nu stii sa te faci placut prin comportament, sau esti prea timid si ele simt asta

| floryynnel a răspuns:

Si ce ai vrea sa-ti raspund? Nu te cunosc( sa stiu ce comportament ai) si nici nu stiu cum arati( daca esti sau nu urat). O sa tot auzi ce o sa iti spun eu in continuare...dar serios, parca doresti prea multa atentie, sa iti spuna lumea ca fetele sunt curve sau mai stiu eu ce, sa zica ca toate trec si tot tacamu.
Nici o fata nu e obligata sa te placa/sa fie cu tine. Poate esti urat, poate nu le place comportamentu tau fata de ele/in general. Poate le-ai prins intr-o faza proasta, poate aveau pe cineva. Poate nu esti genul lor, poate...
Obisnuiestete cu asta, baietii incearca iar fetele accepta/refuza. Asta e viata. Daca nu iti convine...sinucidete.

| uglyCORPSEbride a răspuns:

Chiar crezi ca totul se leaga de aspectul fizic?
Poate personalitatea ta e de ra*at.

| Đεмоη a răspuns:

Frate nu e vorba de frumusete e vorba de caracterul tau in primul rand (: Eu simt asta pe pielea mea.

| PrESeUS a răspuns:

Uratrolling on the floor Frate! Conteaza cum te porti cu ele cum le vorbesti eu is urat ca rq si daca vezi ce iubita am de 10 ori mai buna ca mine gandeste-te ca trebuia sa o faci fericita si sa se simta bine langa tine!

| Smile3 a răspuns:

rolling on the floor)))))!

| Incepator01 a răspuns:

Nu esti urat, esti ungur.

| catalina_2916 a răspuns:

Nu totul tie de aspectul fizic.el doar ajuta la o prima impresie,probabil comportamentul tau nu este tocmai pe placul fetelor sau poate nu te-au considerat pers potrivita pentru ele.app, n-avem noi de unde sa stim cat de urat sau frumos esti tu laughing oricum asta conteaza mai putin, pentru mine de exemplu conteaza mult cum se comporta un baiat cu mine, sa simt ca ma respecta, sa-mi arate tot mai mult ca il interesez ..nu frumusetea de face mai placut de o persoanawinking